08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Jan te Wierik, acryl op papier 1386
Jan te Wierik, acryl op papier

1.750 EUR

Aquarel, Tony Offermans 1009
Aquarel, Tony Offermans

950 EUR

Ikoon 1038
Ikoon

900 EUR

De Buck 1233
De Buck

800 EUR

D. Meelis, bloemstilleven 1266
D. Meelis, bloemstilleven

800 EUR

Jan te Wierik 1025
Jan te Wierik

750 EUR

Evert Moll, ruiter 1148
Evert Moll, ruiter

700 EUR

Jan te Wierik 1006
Jan te Wierik

585 EUR

J. Altink, dorpsgezicht 1011
J. Altink, dorpsgezicht

575 EUR

J. Altink, in het dok 1012
J. Altink, in het dok

575 EUR

Ikoon, Madonna met kind en engelen 1040
Ikoon, Madonna met kind en engelen

500 EUR

Henk Schuring, acryl op papier 1103
Henk Schuring, acryl op papier

450 EUR

Schilderij, Frans Baaijens 1045
Schilderij, Frans Baaijens

400 EUR

Houtsnede, 15e eeuw? 1143
Houtsnede, 15e eeuw?

375 EUR

H. v. Leeuwen 1296
H. v. Leeuwen

375 EUR

Schilderij, Wagemans 1043
Schilderij, Wagemans

350 EUR

Schilderij  op metaal, paarden en figuren 1080
Schilderij op metaal, paarden en figuren

280 EUR

Schilderij, naar J.H.B. Koekkoek 1123
Schilderij, naar J.H.B. Koekkoek

275 EUR

P. Arntzenius 1219
P. Arntzenius

275 EUR

Keith Haring, zeefdruk 1268
Keith Haring, zeefdruk

275 EUR

Rabbers 700
Rabbers

273 EUR

Schilderij, Indonesische landarbeiders 1083
Schilderij, Indonesische landarbeiders

250 EUR

J. Leon Stern Dusseldorf 1206
J. Leon Stern Dusseldorf

250 EUR

D. Pelotti, strandgezicht 1256
D. Pelotti, strandgezicht

225 EUR