Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Militair steenslot pistool 2078
Militair steenslot pistool

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Flipperkast, Atlantis 2006
Flipperkast, Atlantis

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Wand Gobelin 2025
Wand Gobelin

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Globe, 19e eeuw 2141
Globe, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Beschilderd kamerscherm 2000
Beschilderd kamerscherm

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Militair steenslot pistool 2079
Militair steenslot pistool

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Samovaar 19e eeuw 2027
Samovaar 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Koperen gewichten 2053
2 Koperen gewichten

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kristallen plafoniere 2030
Kristallen plafoniere

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Messing 6-lichts kroon 2054
Messing 6-lichts kroon

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Theestoof + Zakketel 2046
Theestoof + Zakketel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Koffiemolen + bolkschaaf 2435
Koffiemolen + bolkschaaf

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Barometer, mahonie 2031
Barometer, mahonie

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Barometer 2088
Barometer

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Theekist ca. 1780 2251
Theekist ca. 1780

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Duits jachtgeweer 2491
Duits jachtgeweer

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kristallen hanglamp 2004
Kristallen hanglamp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Barok gobelin 2016
Barok gobelin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen scheepsbel 2024
Bronzen scheepsbel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Reis schrijfsetje 2064
Reis schrijfsetje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Stripbijbel 1743 2070
Stripbijbel 1743

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Weegschaal met gewichten 2242
Weegschaal met gewichten

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Dekseldoosjes 2255
2 Dekseldoosjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Tiffany lamp, witte kap 2199
Tiffany lamp, witte kap

Resultaat:

125 EUR