Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Staande klok. Julius Kaufmann 2951
Staande klok. Julius Kaufmann

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Vuurvergulde empire pendule 2957
Vuurvergulde empire pendule

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Louis Seize pendule 2954
Louis Seize pendule

Resultaat:

940 EUR

Verkocht
Duitse staande klok 2958
Duitse staande klok

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Westminster tafelklok 2952
Westminster tafelklok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Klok 9500
Klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Sierpendule, wit marmer 3047
Sierpendule, wit marmer

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Klok, vorm van een toren 2955
Klok, vorm van een toren

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Friese staartklok 2962
Friese staartklok

Resultaat:

520 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 2995
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3027
Friese staartklok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen pendule 60-er jaren 2998
Bronzen pendule 60-er jaren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Kolompendule, mahonie 2989
Kolompendule, mahonie

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 2991
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Normandische wandklok 2988
Normandische wandklok

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Pendulestel, Art Nouveau 2950
Pendulestel, Art Nouveau

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tafelklok, Westminsterwerk 2971
Tafelklok, Westminsterwerk

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Luikse meidenklok 3034
Luikse meidenklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Onyx pendule  3058
Onyx pendule

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
3-Delig Frans pendulestel 2996
3-Delig Frans pendulestel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Design klokje 3007
Design klokje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3052
Klokkenstel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3092
Engelse staande klok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3024
Friese staartklok

Resultaat:

220 EUR