08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

TV Kast
Startprijs 20 EUR

5 Peseta
Geen vanafprijs

Munt van 5 Pesetas Spanje uit 1949.

Bronzen penning
Geen vanafprijs

Bronzen penning van de Gemeente Zwolle, opening stadhuis 15 mei 1976.

Zilveren 1/2 dollar
Geen vanafprijs

4 Gedenkmunten
Geen vanafprijs

Ring WG, dia/aquam.
Startprijs 500 EUR

Porseleinen groep, Sommeil
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen groep, Sommeil

Porseleinen beeld, trompetist
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen beeld, trompetist

Porseleinen groepje
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen groepje

Porseleinen groep
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen groep

2x Porseleinen beeld
Resultaat: 110 EUR

2x Porseleinen beeld

2 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

2 Porseleinen beeldjes

Porseleinen beeldje, jongleur
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen beeldje, jongleur

Porseleinen groepje
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen groepje

Porseleinen beeld, dame
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen beeld, dame

Messenset
Resultaat: 60 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Bronzen Art Deco beer
Resultaat: 105 EUR

Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G

Tiffany lamp, klein
Resultaat: 45 EUR

Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U

Bronzen vogeltje
Resultaat: 65 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 750 EUR

Klok, Jaeger LeCoultre, atmosklok