Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Blikken eend op fiets 6024
Blikken eend op fiets
Startprijs 55 EUR
Zilveren peper&zout stel 6025
Zilveren peper&zout stel
Startprijs 60 EUR
TV Kast 6026
TV Kast
Startprijs 20 EUR
5 Peseta 6027
5 Peseta
Geen vanafprijs
Zilveren Churchill munt 6028
Zilveren Churchill munt
Geen vanafprijs
Bronzen penning 6029
Bronzen penning
Geen vanafprijs
Zilveren 1/2 dollar 6030
Zilveren 1/2 dollar
Geen vanafprijs
4 Gedenkmunten 6031
4 Gedenkmunten
Geen vanafprijs
Ring WG, dia/aquam. 6050
Ring WG, dia/aquam.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Porseleinen groep, Sommeil 7000
Porseleinen groep, Sommeil

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, trompetist 7001
Porseleinen beeld, trompetist

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Porseleinen groepje 7002
Porseleinen groepje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Porseleinen groep 7003
Porseleinen groep

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Porseleinen beeld 7004
2x Porseleinen beeld

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beeldjes 7005
2 Porseleinen beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldje, jongleur 7006
Porseleinen beeldje, jongleur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen groepje 7007
Porseleinen groepje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, dame 7008
Porseleinen beeld, dame

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, dame 7009
Porseleinen beeld, dame

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Messenset 8997
Messenset

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen Art Deco beer 8998
Bronzen Art Deco beer

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Tiffany lamp, klein 8999
Tiffany lamp, klein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen vogeltje 9000
Bronzen vogeltje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Klok 9500
Klok

Resultaat:

750 EUR