Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandklok, Oeil de Boeuf 2974
Wandklok, Oeil de Boeuf
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Art Deco pendulestel 2975
Art Deco pendulestel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bim Bam pendule 2976
Bim Bam pendule

Resultaat:

15 EUR

Marmeren klokkenstel 2977
Marmeren klokkenstel
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Houten Art Deco wandklok 2978
Houten Art Deco wandklok

Resultaat:

200 EUR

3-Delig pendulestel, Jugendstil 2979
3-Delig pendulestel, Jugendstil
Startprijs 300 EUR
Franse reiswekker, bronzen kastje 2980
Franse reiswekker, bronzen kastje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Houten pendulestel 2981
Houten pendulestel

Resultaat:

65 EUR

Majolica klokje 2982
Majolica klokje
Startprijs 120 EUR
Vergulde kartekklok, Zweden 2983
Vergulde kartekklok, Zweden
Startprijs 150 EUR
3-Delig pendulestel, onyx 2984
3-Delig pendulestel, onyx
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Comtoise met bel 2985
Comtoise met bel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Friese staartklok 2986
Friese staartklok

Resultaat:

110 EUR

Marmeren pendule 2987
Marmeren pendule
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Normandische wandklok 2988
Normandische wandklok

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Kolompendule, mahonie 2989
Kolompendule, mahonie

Resultaat:

350 EUR

Marmer pendule, steenrood 2990
Marmer pendule, steenrood
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule 2991
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vuurvergulde bronzen pendule 2992
Vuurvergulde bronzen pendule

Resultaat:

175 EUR

Friese wandklok (kantoortje) 2993
Friese wandklok (kantoortje)
Startprijs 750 EUR
Franse pendule ca. 1890 2994
Franse pendule ca. 1890
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule 2995
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
3-Delig Frans pendulestel 2996
3-Delig Frans pendulestel

Resultaat:

250 EUR

Tafelklokje ca. 1900 2997
Tafelklokje ca. 1900
Startprijs 350 EUR