Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen pendule 60-er jaren 2998
Bronzen pendule 60-er jaren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vuurvergulde bronzen pendule 2999
Vuurvergulde bronzen pendule

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pendule met figuur 3000
Pendule met figuur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Aziatische tafelklok 3001
Aziatische tafelklok

Resultaat:

110 EUR

Cartelklok ca. 1920 3002
Cartelklok ca. 1920
Startprijs 600 EUR
Mahonie klokje 3003
Mahonie klokje
Startprijs 70 EUR
Franse pendule 1870 3004
Franse pendule 1870
Startprijs 400 EUR
Pendule met wandconsole 3005
Pendule met wandconsole
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Pubklok 3006
Pubklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Design klokje 3007
Design klokje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duitse wandklok 3008
Duitse wandklok

Resultaat:

60 EUR

Goudgelakte pendule 3009
Goudgelakte pendule
Startprijs 40 EUR
Friese staartklok 3010
Friese staartklok
Startprijs 450 EUR
Reiswekker 3011
Reiswekker
Startprijs 565 EUR
Verkocht
Bim-bammer 3012
Bim-bammer

Resultaat:

45 EUR

Henry Deux klok 3013
Henry Deux klok
Startprijs 100 EUR
Art-deco klok 3014
Art-deco klok
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Eikenhouten pendule 3015
Eikenhouten pendule

Resultaat:

30 EUR

Water burry klok 3016
Water burry klok
Startprijs 80 EUR
Art Nouveau pendule 3017
Art Nouveau pendule
Startprijs 30 EUR
Schwarzwalder klokje 3018
Schwarzwalder klokje
Startprijs 40 EUR
Junghans  klok 3019
Junghans klok
Startprijs 40 EUR
Comtoise,stationsklok 3020
Comtoise,stationsklok
Startprijs 300 EUR
Franse schoolklok 3021
Franse schoolklok
Startprijs 100 EUR