Kandelaar en klokje van Dresden porselein 13x10x8cm. en 16x11x4,5cm.
Antieke messing reiswekker Depose Brevette in Art Nouveau stijl ca. 1900 in zeer goede staat 12x8x4,5cm. Cond.: G
Antieke Franse tafelklok ca. 1880 van zwart hout ingelegd met parelmoer en boulletechniek. Met comtoise uurwerk en emaille wijzerplaat 33x29x16cm. Cond.: G
Kleine bronzen reiswekker met porseleinen plaquettes 20e eeuw, voorstellend vrouwelijk naakt. Emaille wijzerplaat 11x5x6cm. Cond.: G
Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G
Franse reiswekker met bronzen strakke kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw 11x6x5,5cm. Cond.: U
Kleine antieke Franse pendule ca. 1890 met houten kast (beschilderd met bloemen). Vuurvergulde pootjes en ornamentuur met emaille wijzerplaat, in zeer goede staat 25x16x9cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl van compositie metaal en emaille wijzerplaat 35x29x14cm. Cond.: G
Oude staande Westminster klok (3-gewichter), gemerkt "ECS Westminster Germany", 2e helft 20e eeuw. Notenkleurige kast, in zeer goede staat 215x42x27cm. Cond.: G
Antieke regelateur ca. 1880 (zwart) ingelegd met parelmoer en houtsoorten, in zeer goede staat 100x37x18cm.
Groot 3-delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Empirestijl met emaille wijzerplaat in zeer goede staat 49x30x11cm. en 33x9x9cm. Cond.: G
Antieke marmeren Franse pendule met compositie metalen beeld ca. 1900. Handgerestaureerd, zonder slinger en bel 52x2x9x15cm. Cond.: R
Grote antieke zwarthouten tafelklok ca. 1900 met porseleinen Jugendstil plaquettes en wijzerplaat. beschilderd met bloemen 42x25x17cm. Cond.: G