Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U
Antieke eikenhouten BimBam regelateur met facetgeslepen glas ca. 1930 in zeer goede staat 77x35x19cm. Cond.: G
Antieke grote notenhouten tafelklok met Duits uurwerk, gemerkt Pfeilkreuz. Mooi uitgewerkte wijzerplaat ca. 1890 45x43x14cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenhout fineer regelateur ca. 1890 (zwart afgezet), compleet met kroon en tollen in zeer goede staat. 110x45x20cm. Cond.: G
Antieke messing schoolklok ca. 1880 Duitsland van de firma Leesemann Berlin ø30cm. Cond.: G
Bijzondere Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, maanstand, dagaanduideing, wekkerfunctie. Handbeschilderd en eiken kast 136x21x34cm. Cond.: U
Rood gelakte pendule met goudkleurig sierwerk en emaille wijzerplaat (Duits uurwerk). Gesigneerd Schmid 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 41x20x9cm. Cond.: G
Kleine oude Friese staartklok 2e helft 20e eeuw. Notenhout met handbeschilderde wijzerplaat en maanstand in goede staat 75x24x16cm. Cond.: G
Antieke Engelse schoolklok ca. 1910 met bewerkte houten omlijsting, gesigneerd "Carley Thetford". 13xø32cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok ca. 1900 met grenen notengekleurde kast. Gesigneerd Seth Thomas met dagaanduiding in zeer goede staat 72x12x39cm. Cond.: G
Amsterdamse schhol stijl pendule ca. 1930 met koperen wijzerplaat en eiken kast. Duits uurwerk 28x13x27cm.
Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G
Grote antieke Gustav Becker notenhout fineer 2-gewichten regelateur ca. 1880 113x42x13cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met eiken kast en handbeschilderde wijzerplaat. 90x25x17cm. Cond. :G
Twee klokjes in messing kast. 1x Wekkertje van het merk Emes Duitsland Cond.: R. 1x 8-daags klokje van Schmid (dit klokje is een sloper) Cond.: S
Oude Friese schippertjes klok met maanstand en handbeschilderde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Eiken kast en bronzen figuren 79x25x18cm. Cond.: G
Antieke Franse comtoise klok met vouwslinger ca. 1880, gesigneerd "Gaillard a Mauvezin". Emaille wijzerplaat (licht beschadigd) 150x26x15cm. Cond.: G
Antieke Gustav Becker Silesia notenhouten vrijslinger ca. 1900 met onderkast en slinger achter glas. (Tolletjes niet aanwezig) 88x43x20cm. Cond.: G
Bijzondere handgestoken wandklok ca. 1880 met uitgewerkte leeuw, eikebladeren en lint met wapen. Wijzerplaat met emaille cartouches. Frankrijk of Zwitserland 61x44x14cm. Cond.: G
Antiek Frans klokkenstel ca. 1900 (beschadigd) van blauw aardewerk met bronzen armaturen 53x23x16cm. en 30x14x14cm. Cond.: M
Antieke notenhouten fineer BimBam regelateur met inlegwerk en Westminster gong ca. 1920. 77x34x18cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenfineer Grunderzeit vrijslinger met uurwerk met Jugendstil motief ca. 1900 98x42x20cm. Cond.: G
Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...