Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eikenhouten dressoir 3123
Eikenhouten dressoir

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Willem II kast 3124
Willem II kast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 3125
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Gestoken kast 3126
Gestoken kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Boeren eettafel 3127
Boeren eettafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Windsor stoel 3128
Windsor stoel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Noten buffetkast 3129
Noten buffetkast

Resultaat:

600 EUR

Plantentafeltje 3130
Plantentafeltje
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Stoelen 3131
2 Stoelen

Resultaat:

400 EUR

Bijbelstandaard 3132
Bijbelstandaard
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Engelse mahonie 2-deurskast 3133
Engelse mahonie 2-deurskast

Resultaat:

800 EUR

Engels bankje met inlegwerk 3134
Engels bankje met inlegwerk
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Mahonie Empire secretaire 3135
Mahonie Empire secretaire

Resultaat:

700 EUR

Handgeknoopt tapijt 3136
Handgeknoopt tapijt
Startprijs 1.250 EUR
Perzisch tapijt 3137
Perzisch tapijt
Startprijs 20 EUR
Perzische loper 3138
Perzische loper
Startprijs 20 EUR
Verkocht
handgeknoopte pers 3139
handgeknoopte pers

Resultaat:

20 EUR

Eiken boekenmolen 1920 3140
Eiken boekenmolen 1920
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kist met klapdeksel 3141
Kist met klapdeksel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Louis Philippe secretaire 3142
Louis Philippe secretaire

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Buffetkast noten 3143
Buffetkast noten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bonheur 3144
Bonheur

Resultaat:

475 EUR

Plantentafeltje, 3-poot 3145
Plantentafeltje, 3-poot
Startprijs 140 EUR
Mahonie tafeltje, messing hekje 3146
Mahonie tafeltje, messing hekje
Startprijs 100 EUR