Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Nr. 162/4
Startprijs 125 EUR

Nr. 162/4, stenen hoofd, gemodelleerd haar als Bärbel, gesloten mond, L.: 38cm.

Nr. 11, papier mache
Startprijs 95 EUR

Nr. 11, papier mache, alles is origineel, donker pruikje, blauwe ogen L.: 38cm. Cond.: U

514 Germany, Beatrix
Startprijs 95 EUR

514 Germany, model Beatrix, stenen gemodeleerd hoofd, stoffen lijf, L.: 44cm. Cond.: G

W en Z. 199/35, baby
Startprijs 125 EUR

W en Z. 199/35, baby, bruine slaapogen, masse hoofd, gemodelleerd haar, boven 2 tanden, stoffen lijf L.: 35cm. Cond.: R

5 K.O. Germany
Startprijs 45 EUR

5 K.O. Germany, papier mache, alles origineel L.: 29cm. Cond.: R

Selba
Startprijs 125 EUR

Selba (gerestaureerd), alles origineel, bruine vaste ogen, vast hoofd van voor 1940 L.: 43cm. Cond.: R

Selba
Startprijs 85 EUR

Selba, vaste blauwe ogen L.: 35cm. Cond.: R

K & R 728/4
Startprijs 150 EUR

K & R 728/4, bruine flirtogen, open mond met boven 2 tandjes, lichaam gemerkt, schildpad zitbaby L.: 33cm. Cond.: R

Muziekkamer
Startprijs 275 EUR

Oude poppen-woonkamer (eigenbouw) 2e helft 20e eeuw met diverse meubels, kabinet, piano, eethoek, bank en diverse accesoires 30x31x57cm. Cond.: G

Slaapkamer
Startprijs 300 EUR

Oude poppenslaapkamer (eigenbouw) met diverse poppen (porselein), meubels, lampen porselein en metaal ca. 1930 en later 30x56x32cm. Cond.: G

Winkel jaren 50
Startprijs 75 EUR

Oude koopmanswinkel met 23 delen houten speelgoed (Duitsland, ertsgebirgte?) ca. 1950 in goede staat 26x69x25cm.

Selba, Inge voor 1940
Startprijs 300 EUR

Selba, Inge van voor 1940, geel haar, vaste blauwe ogen. Mist rechts 2 vingers, benen te kort L.: 56,5cm. Cond.: R

Petite Colin
Startprijs 300 EUR

Petite Colin, blauwe vaste ogen, gesloten mond, alles origineel L.: 57,5cm. Cond.: U

Molentje
Startprijs 300 EUR

Molentje, zwart haar, blauwe ogen, gesloten mond, beweegbare handjes L.: 49cm. Cond.: U

Storch, 2 ooievaars R. 49
Startprijs 95 EUR

Storch, 2 ooievaars R. 49, gemodelleerd bruin haar, blauwe vaste ogen, gesloten mond Cond.: G

Royal, jongen
Startprijs 95 EUR

Royal, jongen L.: 36cm. Cond.: G

König & Wernicke 178/9
Startprijs 115 EUR

König & Wernicke 178/9, blonde pruik met vlechten, blauwe slaapogen, 2 tandjes boven, tortulon L.: 50cm. Cond.: G

Ongemerkt
Startprijs 95 EUR

Ongemerkt, celluloid hoofd gelijk henri van schildpad, geleed lijf van kunststof, geschilderde blauwe ogen, open gesloten mond L.: 34cm.

Eichelman
Startprijs 125 EUR

Eichelman, papier mache hoofd, stoffen lijf, geschilderde ogen, gevormd haar Cond.: U

Pop met pors. hoofd
Startprijs 85 EUR

Pop met porseleinen hoofd, gemodelleerde strikjes in het haar, geleed lijf van hout L.: 28cm. Cond.: U

KLM vliegtuig, Japan
Startprijs 100 EUR

Mutli-Action Electra-Jet met lampen. KLM vliegtuig, gemaakt door Nomura (Japan). Met originele doos 38x41,5cm. Cond.: G

Servies, blikken theeblad
Startprijs 35 EUR

Oud 7-delig porseleinen kinderservies ca. 1940 met emaille presenteerblak in goede staat 16x31x24cm. Cond.: G

Raceauto, Japan
Startprijs 40 EUR

Speelgoedauto gemaakt in Japan, Raceauto "15". Grijs met rood-witte strepen 28x16x7cm. Cond.: G

Chinees, 44cm.
Startprijs 85 EUR

Pop van een Chinees, L.:44cm.