Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Blikken "Jumping Zebra" 6013
Blikken "Jumping Zebra"
Startprijs 50 EUR
Blauwe radio 6014
Blauwe radio
Startprijs 35 EUR
Blikken draaimolen 6015
Blikken draaimolen
Startprijs 40 EUR
Oranje betonmolen 6016
Oranje betonmolen
Startprijs 25 EUR
Classic collection radio 6020
Classic collection radio
Startprijs 35 EUR
Zwart/gouden radio 6021
Zwart/gouden radio
Startprijs 45 EUR
Blikken wasmachine 6022
Blikken wasmachine
Startprijs 45 EUR
Stoomwals no. 7 6023
Stoomwals no. 7
Startprijs 55 EUR
Blikken eend op fiets 6024
Blikken eend op fiets
Startprijs 55 EUR