08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Messing wijnschenker 2019
Messing wijnschenker
Startprijs 120 EUR
2 Bronzen lampen 2020
2 Bronzen lampen
Startprijs 250 EUR
3 Vuurvergulde wandlampen 2021
3 Vuurvergulde wandlampen
Startprijs 40 EUR
2 Siervazen 2022
2 Siervazen
Startprijs 100 EUR
Bronzen scheepsbel 2023
Bronzen scheepsbel
Startprijs 80 EUR
Bronzen scheepsbel 2024
Bronzen scheepsbel

150 EUR

Wand Gobelin 2025
Wand Gobelin

390 EUR

Cloisonne vaas 2026
Cloisonne vaas

75 EUR

Samovaar 19e eeuw 2027
Samovaar 19e eeuw

220 EUR

Ovaal met voorstelling, 19e eeuw 2028
Ovaal met voorstelling, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Schildpad snuffbottle, 19e eeuw 2029
Schildpad snuffbottle, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Kristallen plafoniere 2030
Kristallen plafoniere

200 EUR

Barometer, mahonie 2031
Barometer, mahonie

160 EUR

Schildpad doosje 2032
Schildpad doosje

75 EUR

Gestoken console 2033
Gestoken console
Startprijs 220 EUR
2 Pianokandelaars 1880 2034
2 Pianokandelaars 1880
Startprijs 100 EUR
Plafondlamp Tiffany 2035
Plafondlamp Tiffany
Startprijs 100 EUR
Aluminium schaal + vaas 2036
Aluminium schaal + vaas

70 EUR

Kruis 2037
Kruis
Startprijs 60 EUR
WMF Schaal 2038
WMF Schaal
Startprijs 25 EUR
Empire kandelaar 2039
Empire kandelaar
Startprijs 120 EUR
Koperen brander 2040
Koperen brander

85 EUR

Engels mahonie dienblad 2041
Engels mahonie dienblad

26 EUR

Stoofje 2042
Stoofje
Geen vanafprijs