Antiek Petrus Regout Maastricht dekselterrine, op originele onderschaal en originele lepel ,ca. 1900, Holland. 30xø32cm. Cond.: G
Drie antieke Japans imari blauw porseleinen borden met landschapsdecor ca. 1900 ø25,5cm. Cond.: G
Grote Japanse porseleinen sierschotel 19e eeuw. Decor van bomen en bloemen ø31cm. Cond.: G
Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilfers ø25cm.
Vijf antieke zeebodemvondsten uit een V.O.C. schip Vungtau cargo17e-18e eeuw. Chinese schaaltjes met duimrust (lichte schade) ø14,5cm. Cond.: G
Prachtige antieke Chinees porseleinen olielamp met koper montuur 18e eeuw. Blauw landschapsdecor (chip bodem) 12xø8cm. Cond.: G
Vijf Chinees porseleinen kopjes 18e eeuw Chien Lung met blauw-wit decor van bloemen. 2 Kopjes hebben haarscheuren. 1 Kopje heeft licht randschade 5,5x8,5cm. Cond.: G
Vier antieke Chinees porseleinen bordjes met blauw decor van figuren en bloemen. Randschade en een haarscheur 18e-19e eeuw Cond.: R
Zeer grote Chinese schotel 18e eeuw, gedecoreerd met landschapsdecor van bloemen en vogels. Bord is gerestaureerd ø41cm. Cond.: R
Zes antieke Chinees porseleinen kopjes met blauw decor van bloemen en figuren 18e-19e eeuw 5,5xø8cm. Cond.: U
Twee antieke Japanse 19e eeuwse blauw imari vazen. Decor van Japanse landschappen, vazen zijn geribt (chips van de bodemrand) 31xø15cm. Cond.: G
Grote Familie Verte schotel Kang Chi 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met in bloei staande bloemen op tak. Bord is doormidden geweest en gerestaureerd met krammen ø32cm. Cond.: R