Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse plaquette 4122
Hollandse plaquette
Startprijs 300 EUR
Regout dekselschaal 4123
Regout dekselschaal
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Wit borstbeeld, dame 4124
Wit borstbeeld, dame

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Meissen terrine, Zwiebelmuster 4125
Meissen terrine, Zwiebelmuster

Resultaat:

136 EUR

Verkocht
Kraagvaas, China 4126
Kraagvaas, China

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kaststel 4127
Chinees porseleinen kaststel

Resultaat:

800 EUR

3 Imari borden, ca. 1900 4128
3 Imari borden, ca. 1900
Startprijs 100 EUR
Imari sierschotel 4129
Imari sierschotel
Startprijs 150 EUR
2 Imari vaasjes, ca. 1900 4130
2 Imari vaasjes, ca. 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Japans imari dekselvaas 4131
Japans imari dekselvaas

Resultaat:

100 EUR

Kapitaal 3-delig stel, 19e eeuw 4132
Kapitaal 3-delig stel, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese vaas met draken 4133
Chinese vaas met draken

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 4134
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Chinees bord 18e eeuw 4135
Chinees bord 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
5 Schaaltjes, V.O.C. schip 4136
5 Schaaltjes, V.O.C. schip
Startprijs 120 EUR
Chinees olielampje, 18e eeuw 4137
Chinees olielampje, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Imari kastvazen 4138
2 Imari kastvazen

Resultaat:

125 EUR

5 Chinese kopjes, 18e eeuw 4139
5 Chinese kopjes, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4 Chinese bordjes 4140
4 Chinese bordjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3-Delig Delftblauw kaststel 4141
3-Delig Delftblauw kaststel

Resultaat:

100 EUR

Chinese schotel, 18e eeuw 4142
Chinese schotel, 18e eeuw
Startprijs 175 EUR
6 Chinees porseleinen kopjes 4143
6 Chinees porseleinen kopjes
Startprijs 150 EUR
2 Blauwe imari vazen 4144
2 Blauwe imari vazen
Startprijs 140 EUR
Fam. Verte schotel, Kangchi 4145
Fam. Verte schotel, Kangchi
Startprijs 150 EUR