08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

P. Terpstra, dorpsgezicht 1402
P. Terpstra, dorpsgezicht
Startprijs 20 EUR
Tekening 1403
Tekening
Startprijs 15 EUR
J. van Huysen, stilleven 1404
J. van Huysen, stilleven

60 EUR

Anton Heyboer, kip 1405
Anton Heyboer, kip
Startprijs 900 EUR
Jan Knikker, eenden 1406
Jan Knikker, eenden
Startprijs 1.000 EUR
Anton Dirckx, Parijs 1407
Anton Dirckx, Parijs
Startprijs 450 EUR
Schilderijtje 1408
Schilderijtje

10 EUR

M. Kedde, bosgezicht 1409
M. Kedde, bosgezicht
Startprijs 15 EUR
B. Dane, gracht met kerk 1410
B. Dane, gracht met kerk
Startprijs 10 EUR
Monogram V.B. 1411
Monogram V.B.
Startprijs 5 EUR
J. Jansson 1780, koeien 1412
J. Jansson 1780, koeien

85 EUR

W. West, bosgezicht met figuren 1413
W. West, bosgezicht met figuren
Startprijs 45 EUR
2 Schilderijen, H. ten Cate 1414
2 Schilderijen, H. ten Cate

20 EUR

A. van de Burg, winter 1415
A. van de Burg, winter

20 EUR

A. van de Burg, zomer 1416
A. van de Burg, zomer

20 EUR

Schilderij 1417
Schilderij

35 EUR

Pendant "Persenaire" 1418
Pendant "Persenaire"

100 EUR

Schilderij, Bruinenberg 1419
Schilderij, Bruinenberg
Startprijs 10 EUR
Onduidelijk gesigneerd, winterlandschap 1420
Onduidelijk gesigneerd, winterlandschap

20 EUR

Schilderij, boslaan met figuren 1421
Schilderij, boslaan met figuren
Startprijs 25 EUR
Aquarel 1422
Aquarel

25 EUR

Ongesigneerd, bloesemboom 1423
Ongesigneerd, bloesemboom
Startprijs 20 EUR
Schilderij A. Zimmermann 1424
Schilderij A. Zimmermann

50 EUR

Schilderij W. Michelbrink 1425
Schilderij W. Michelbrink

40 EUR