Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Willem Horselenberg 1018
Willem Horselenberg
Startprijs 350 EUR
Schilderij, Joseph Bles 1019
Schilderij, Joseph Bles
Startprijs 1.500 EUR
Hugo Swaen, landschap 1020
Hugo Swaen, landschap
Startprijs 800 EUR
Verkocht
H.C. Kranenburg 1021
H.C. Kranenburg

Resultaat:

40 EUR

Contstant Artz, eenden 1022
Contstant Artz, eenden
Startprijs 1.750 EUR
Beint Mankes, stilleven 1023
Beint Mankes, stilleven
Startprijs 450 EUR
Willem Johannes Schütz, schepen aan de Schelde 1024
Willem Johannes Schütz, schepen aan de Schelde
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Jan te Wierik 1025
Jan te Wierik

Resultaat:

750 EUR

Schilderij, A. Geyp 1026
Schilderij, A. Geyp
Startprijs 650 EUR
J. Borg, Dordrecht 1027
J. Borg, Dordrecht
Startprijs 250 EUR
Winterlandschap 1028
Winterlandschap
Startprijs 80 EUR
Clement Bezemer 1029
Clement Bezemer
Startprijs 275 EUR
Han van Meegeren 1030
Han van Meegeren
Startprijs 500 EUR
Han van Meegeren 1031
Han van Meegeren
Startprijs 500 EUR
Evert Moll, havengezicht 1032
Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR
Hubert Sattler 1033
Hubert Sattler
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Landkaart Zwolle, Blaeu 1034
Landkaart Zwolle, Blaeu

Resultaat:

100 EUR

Louis W. van Soest, dorpsgezicht 1035
Louis W. van Soest, dorpsgezicht
Startprijs 900 EUR
Sedatis Grosser 1036
Sedatis Grosser
Startprijs 400 EUR
Strandgezicht, groot 1037
Strandgezicht, groot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ikoon 1038
Ikoon

Resultaat:

900 EUR

Ikoon, Madonna met kind 1039
Ikoon, Madonna met kind
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Ikoon, Madonna met kind en engelen 1040
Ikoon, Madonna met kind en engelen

Resultaat:

500 EUR

Aquarel, Rip 1041
Aquarel, Rip
Startprijs 650 EUR