Bloedkoraal collier, L.58 cm., sluiting WG 585/000 bezet met een bloedkoraal.
Collier van bloedkoraal met hanger. 8 GG 585/000 bolletjes, bolsluiting GG 585/000 hanger GG 585/000 bezet met een bloedkoraal, L.45-48 cm.
Collier van staaf-koraal, koraal staafjes 5-38 mm. met metaal sluiting. L.46 cm.
Hanger GG 585/000 bezet met een bewerkte bloedkoraal. L.3.5 cm.
Armband, 3 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waaraan 12 bolletjes GG 585/000 en 2 bloedkoralen op sluiting. L.19 cm.
Hanger GG 375/000 (Double) ø 2 cm. bezet met bruine diamanten.
Ring GG 375/000 (Double) bezet met een ovale smaragd.aan de zijkanten mooi opengewerkt. ø 59.
Oorstekers/hangers GG 375/000 (Double) bezet met robijn,smaragd en saffier L.5 cm.
Oorstekers/hangers GG 375/000 (Double) mooi opengewerkt en bezet met robijn.
Ring zilver 925/000 verguld ,bezet met een fluoriet,zijkanten opengewerkt en bezet met zirkonia, ø 53
Kavel bestaande uit 2 ringen, GG ø 55+ ø 70,en een broche van 3 Zeeuwse knoppen. L.2.5 cm.
Scapulierhangers: 2x GG 585/000 per stuk 0.6 gr., 1x GG 585/000 0.8 gr., 1x RG 585/000 1.7 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een diamant off coloured, fancy geslepen ca.1.20 crt.(4 tafels) aan de zijkanten bewerkt met briljant ca.0.20 crt. ø52, ca. 4.1 gr.
Rijring WG 750/000 bezet met 3 saffieren en briljant ca.0.20 crt.,ø61, ca. 3.9 gr.