Collier gemaakt van 36 rood gekleurde gesneden edelhout bollen ø14 mm. (Chinees)metalen sluiting. L.62 cm.
Broche 8 krt.(double)uit een stuk gemaakt, in de vorm van een zwaard.L.5 cm.ca.1.4 gr.
Hanger GG, achterkant gestempeld: 18K,Jerusalem, voorkant mooi bewerkt, 1.4 gr.
Diverse antieke sieraden, o.a. antieke schuimgouden broche met bijpassende oorbellen,schuimgouden hanger,double zakhorloge ketting, double damespolshorloge gemerkt Plato etc.
Hanger WG 750/000 bezet met 28 diamanten ca. 0.138 crt. en een Tahiti parel ø 12/13 mm., L.3 cm.
Oorstekers WG 750/000 met 2 diamanten ca. 0.034 crt.en een grijze Tahiti parel ø11/12 mm. L.2 cm.
Hanger GG 750/000 bezet met 21 Baquette- diamanten ca.0.219 crt.en een Zuidzee parel ø 15/16 mm.
Oorstekers WG 750/000 bezet met een choco bruine Tahiti parel ø 11 mm.,4.6 gr.
Fantasiering GG 750/000 bezet met 4 saffieren en diamant ca.0.10 crt. ø53, ca.3.5 gr.
Ring GG 585/000 bezet met een granaat. ø 56, ca.3.4 gr.,en een broche double met een pareltje bezet. L.5.5 cm.
Staafbroche WG 585/000 bezet met diamant ca.0.10 crt.(oud slijpsel) en diamantjes W/SI. L. 6 cm. ca. 2.8 gr.
Ring zilver 925/000 verguld, bezet met tanzaniet., ø 56
Oorstekers zilver 925/000 met een groene kweekparel en zirkonia.
Collier van gesneden been bolletjes,28 GG585/000 bolletjes, sluiting GG 585/000, in de vorm van een opengewerkt hartje. L.43 cm.
Collier van Barnsteen licht bruin,rond ovaal aflopend ø 21-12 mm., L.75 cm.(draaisluiting verwerkt in de stenen)
Agaat cocktail collier vierkante staafjes met verguld zilveren sluiting en bolletjes. L 46cm.