Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier houtsnijwerk
Startprijs 100 EUR

Collier gemaakt van 36 rood gekleurde gesneden edelhout bollen ø14 mm. (Chinees)metalen sluiting. L.62 cm.

Letterbroche B, GG
Resultaat: 20 EUR

Letterbroche "B" GG 585/000, 2 gr.

Medaillon GG
Startprijs 50 EUR

Medaillon GG 585/000, ø2 cm., 2.8 gr.

Broche zwaard
Startprijs 20 EUR

Broche 8 krt.(double)uit een stuk gemaakt, in de vorm van een zwaard.L.5 cm.ca.1.4 gr.

Hanger GG, kruis
Resultaat: 30 EUR

Hanger GG, achterkant gestempeld: 18K,Jerusalem, voorkant mooi bewerkt, 1.4 gr.

Kavel div.sieraden
Resultaat: 225 EUR

Diverse antieke sieraden, o.a. antieke schuimgouden broche met bijpassende oorbellen,schuimgouden hanger,double zakhorloge ketting, double damespolshorloge gemerkt Plato etc.

Hanger WG parel
Startprijs 750 EUR

Hanger WG 750/000 bezet met 28 diamanten ca. 0.138 crt. en een Tahiti parel ø 12/13 mm., L.3 cm.

Oorstekers/parel
Startprijs 550 EUR

Oorstekers WG 750/000 met 2 diamanten ca. 0.034 crt.en een grijze Tahiti parel ø11/12 mm. L.2 cm.

Hanger GG/parel
Startprijs 950 EUR

Hanger GG 750/000 bezet met 21 Baquette- diamanten ca.0.219 crt.en een Zuidzee parel ø 15/16 mm.

Oorstekers Tahiti-parel
Startprijs 150 EUR

Oorstekers WG 750/000 bezet met een choco bruine Tahiti parel ø 11 mm.,4.6 gr.

Parelstreng zilv. slot
Startprijs 80 EUR

Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.

Ring GG dia/saf
Startprijs 165 EUR

Fantasiering GG 750/000 bezet met 4 saffieren en diamant ca.0.10 crt. ø53, ca.3.5 gr.

Ring GG
Resultaat: 40 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een granaat. ø 56, ca.3.4 gr.,en een broche double met een pareltje bezet. L.5.5 cm.

Ring GG
Startprijs 40 EUR

Ring GG585/000 met ovale steen. ø 53, ca. 4.3 gr.

Oorstekers WG/GG
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers WG/GG, ca. 1 gr.

Broche WG
Startprijs 80 EUR

Staafbroche WG 585/000 bezet met diamant ca.0.10 crt.(oud slijpsel) en diamantjes W/SI. L. 6 cm. ca. 2.8 gr.

Ring 925/000, bergkristal
Geen vanafprijs

Ring zilver 925/000 bezet met een bergkristal. ø 60.

Ring 925/000, verg. Tranzaniet
Startprijs 30 EUR

Ring zilver 925/000 verguld, bezet met tanzaniet., ø 56

Oorstekers 925/000, zirk.
Resultaat: 18 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met een groene kweekparel en zirkonia.

Gouden ring, slangenhoofd
Resultaat: 15 EUR

Ring GG 8 krt.(double) met slangenhoofd ø 55,

Gesneden benen collier
Startprijs 200 EUR

Collier van gesneden been bolletjes,28 GG585/000 bolletjes, sluiting GG 585/000, in de vorm van een opengewerkt hartje. L.43 cm.

Collier, barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Collier van Barnsteen licht bruin,rond ovaal aflopend ø 21-12 mm., L.75 cm.(draaisluiting verwerkt in de stenen)

Agaat cocktail collier
Startprijs 25 EUR

Agaat cocktail collier vierkante staafjes met verguld zilveren sluiting en bolletjes. L 46cm.

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Resultaat: 45 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880 Salmo Brothers, ankergang,secondenwijzer,sleutelopwinding, sleutel ontbreekt