Zilveren vestzakhorloge John Meyers &Co.Westminster Bridge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), sluetelopwinding, ankergang. Secondenwijzer ontbreekt.
Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer
Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000 van het merk Silvina Ancre ø4,8cm. Origineel, horloge is goed Cond.: G
Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000, gemerkt Silvana. Horloge in goede staat.
Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.
Double Herenpolshorloge met lederen band 40-er jaren. Chronographe Suisse 17 Rubis. 23cm. Klokje ø3,7cm.
Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.
Granaat choker, 4 strengs gefacceteerde granaat, sluiting GG 585/000 bezet met 3 granaten. Sluiting Amsterdam gekeurd. L. 42 cm.
Ring WG/GG750/000 met een tahiti parel Ø8.5mm,10 briljanten 0.30ct W/IF Ø56, 6.6gr.
Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten W/SI 1.0 crt, carre slijpsel
Collier van bergkristal, met designersluiting zilver 925/000, ontwerp Katja Ebstein, L. 50 cm.,
Armband van Bergkristal en rookkwarts, op elastiek."Katja Ebstein"
Collier van rookkwarts,met zilver/verg. 925/000 sluiting en tussenstukken. L 50 cm.