Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren vestzakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge John Meyers &Co.Westminster Bridge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), sluetelopwinding, ankergang. Secondenwijzer ontbreekt.

Double zakhorloge
Resultaat: 40 EUR

Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer

Gouden vestzakhorloge
Startprijs 250 EUR

Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000 van het merk Silvina Ancre ø4,8cm. Origineel, horloge is goed Cond.: G

Gouden vestzakhorloge
Startprijs 250 EUR

Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000, gemerkt Silvana. Horloge in goede staat.

Parelketting, WG slot
Geen vanafprijs

Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.

Polshorloge Suisse
Resultaat: 160 EUR

Double Herenpolshorloge met lederen band 40-er jaren. Chronographe Suisse 17 Rubis. 23cm. Klokje ø3,7cm.

Cilinderhorloge
Startprijs 35 EUR

Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.

Zegelring
Resultaat: 25 EUR

Heren zegelring GG 333/000 met onyx steen. Ø65, 4.7 gr.

Granaat snoer
Resultaat: 210 EUR

Granaat snoer L.36 cm., met groot RG sluiting.

Granaat collier
Resultaat: 180 EUR

Granaat choker, 4 strengs gefacceteerde granaat, sluiting GG 585/000 bezet met 3 granaten. Sluiting Amsterdam gekeurd. L. 42 cm.

Ring WG parel
Startprijs 300 EUR

Ring WG/GG750/000 met een tahiti parel Ø8.5mm,10 briljanten 0.30ct W/IF Ø56, 6.6gr.

Oorstekers WG
Startprijs 625 EUR

Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten W/SI 1.0 crt, carre slijpsel

Ring
Startprijs 65 EUR

Ring GG, Ø52.met een klein briljantje 3.6 gr.

Collier, Katja Ebstein
Startprijs 35 EUR

Collier van bergkristal, met designersluiting zilver 925/000, ontwerp Katja Ebstein, L. 50 cm.,

Armband, bergkristal
Resultaat: 15 EUR

Armband van Bergkristal en rookkwarts, op elastiek."Katja Ebstein"

Armband, toerm.
Resultaat: 15 EUR

Armband van bergkristal en toermalijn, op elastiek

Armband, wit schuimkoraal
Resultaat: 15 EUR

Armband op elastiek van witte schuim koraal.

Broche
Geen vanafprijs

Ovale broche uitgewerkt met charmant paartje. L. 5.5 cm.

Ring, blauwe steen
Geen vanafprijs

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Christian Dior, double
Startprijs 45 EUR

Choker en armband, Christian Dior, Double, L. 40 en 20 cm.

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van rookkwarts kogels, op elastiek

Collier,rookkwarts
Startprijs 45 EUR

Collier van rookkwarts,met zilver/verg. 925/000 sluiting en tussenstukken. L 50 cm.

Dameshorloge, double
Startprijs 10 EUR

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Ring
Startprijs 50 EUR

Ring,GG, Ø56, met een kleine briljant solitair, 1.4 gr.