Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dasspeld briljant 551
Dasspeld briljant
Startprijs 40 EUR
Broche/ring zilver zeeuwse knop 552
Broche/ring zilver zeeuwse knop
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zilveren schakelarmband 553
Zilveren schakelarmband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Sieraden 557
3 Sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel divers goud 600
Kavel divers goud

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Kavel divers goud 601
Kavel divers goud

Resultaat:

111 EUR

Verkocht
Kavel divers goud 602
Kavel divers goud

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kavel divers goud 603
Kavel divers goud

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kavel divers goud 604
Kavel divers goud

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Zilveren vestzakhorloge 777
Zilveren vestzakhorloge

Resultaat:

37 EUR

Verkocht
Longines Horloge 800
Longines Horloge

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vestzakhorloge 801
Vestzakhorloge

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Vestzakhorloge 803
Vestzakhorloge

Resultaat:

50 EUR

Broche, hoedje 6004
Broche, hoedje
Geen vanafprijs
Zilveren armband 6006
Zilveren armband
Geen vanafprijs
Ring 925/000 verg. Tanz. 6018
Ring 925/000 verg. Tanz.
Startprijs 30 EUR
Ring WG, dia/aquam. 6050
Ring WG, dia/aquam.
Startprijs 500 EUR