Monumentale porseleinen cachepot met voet. bestaand uit twee musicerende dames. Het geheel is rijkelijk bewerkt met gele rozen en goud 75x45x31cm. Cond.: G
Hollands 17e eeuws tegeltableau polychrome met bloemmotief. Tegels zijn los (Gouda) 39x39cm. Cond.: G (enkele met lichte randschade)
Bijzonder 18e eeuwse Chinese Chien Lung lekschotel met decor van bloemen en landschappen 5xø44cm. Cond.: G
Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G
Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U
Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade
Twee monumentale porseleinen tafelstukken met ieder 3 porseleinen petit four schaaltjes en fruitschaal. Voorstelling met musicerende putti en rozen 20e eeuw. (bakscheur) 45xø30,5cm. Cond.: G
Groot bisquit porseleinen figuur van Royal Dux met als voorstelling een jachthond met fazant in de bek ca. 1900 24x49x26cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast ca. 1900. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Gebr. Tichelaar) Holland. Waarschijnlijk beschild...
Antiek ivoren schaakspel met marmeren schaakbord (36x36cm.) ca. 1920. De ivoren schaakstukken zijn handuitgesneden en de helft is roodgekleurd. Schaakbord is van latere datum, schaakstukken ca. 7cm. h...
Drie Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels; 1x zittende hond met bloemen, 1x staande hond met bloem en 1x 3-tulpentegel. Allen met geschulpte rand 1,2x13,1x13,1, 1,8x13,3x13,1cm. en 1,0x13,3x13,3cm. ...
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een etende eekhoorn bij een plant binnen kwadraat 1,5x13,5x12,5cm. (randschade boven) COnd.: G
Kapitale Chinese vaas met goud en roze achtergrond. Afbeeldend bloemen, vogels en een vrouw met kind eind 20e eeuw 33xø23cm. Cond.: G
Twee Hollandse polychroom tegels 17e eeuw met als voorstelling en dame met emmer en een dame van de zijkant. Beide met 17e eeuwse kledendracht 1,2x12,7x12,8cm. en 1,1x13x12,9cm. Cond.: G (lichte rands...
Drie Hollandse 17e eeuwse polychroomtegels met de volgende voorstellingen; 1x Schaatsende man, 1x Stilstaande man met schaatsen, 1x staande man met de rug naar je toe. Allen met prachtige 17e eeuwse k...
Groot uitgebreid wit Rosenthal servies (decor Maria weiss) 20e eeuw. Koffie-, ontbijt- en eetservies voor 12 personen. Met presenteerschalen, terrines etc. Cond.: G
Majolica korhoen Duits Katzhalfe Thuringen, gesigneerd Möller modelnr. K3702. Geheel in naturalistische kleuren en houding gemaakt 40cm. Cond.: G
Delft aardewerk kannetje naar Chinees Transistion voorbeeld, gemerkt Adriaans Pieterszoon de Kock. Transistion elementen, vermoedelijk 18e eeuw 21x14x12cm. Cond.: G
Zes antieke Hollandse tegels met scheepsmotief 17e-18e eeuw. Blauw decor met polychrome vlaggen 0,7x13x13,2cm. Cond.: G (lichte randschades)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een emoe in het gras. Lichte randschades 1x13,2x13,2cm. Cond.: G
Hollands 4-pas tegeltableau 17e-18e eeuw, voorstellend een stijgerend paard met wolken en gras 26x26cm. Cond.: G (randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een mees op een tak met bloemen. 1x12,9x12,9cm. Cond.: G