09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

5 Borden, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Vijf antieke aardewerken borden Petrus Regout & co Maastricht ca. 1890, decor Flora (1 chip) ø19cm. Cond.: G

6 Borden, Petrus Regout
Geen vanafprijs

2 Kastkommen, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw decor van landschap en bloemen, lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G

Keramieken schaal
Resultaat: 20 EUR

Italiaanse keramieken schaal met rozen 20e eeuw. Beschadigingen aan de rozen 23x22x41cm. Cond.: R

Stel honden, rood
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen Staffordshire honden Engeland 20e eeuw. Verflaag bladert af 18x9x14cm. Cond.: G

12-Delig mocca-servies
Resultaat: 70 EUR

Oud 12-delig porseleinen mocca servies Tsjechoslowakije. 20e Eeuw met gouddecor en gelithografeerde afbeeldingen. In 19e eeuwse stijl 5,5xø10cm. Cond.: G