Vier sierborden van porselein 20e eeuw, diverse decors ø20-ø22cm. Duitsland en Engeland Cond.: G
Kavel divers Chinees porselein 20e eeuw ø8-ø16cm. Cond.: G
Porseleinen putto op een bol, Unterweissbach, gemerkt 1943-59 met goudkleurige rand H.: 18,5cm.
Twee porseleinen sierbordjes gemerkt K.P.M. (Berlijn 1845), Duitsland 20e eeuw. Bloemdecor en goudrand ø17,5cm. Cond.: U
Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemdecor 3,5xø21cm. Cond.: G
Zuid-Holland, Platelen vaas begin 20e eeuw, van plateel bakkerij, ontwerp van , Cond: G, (1 chipje aan de hals) 14 x 11.5 x 11.5 cm.
3-Delig mocca setje Thüringen 1e helft 20e eeuw. Kopje (6cm.) met portret van Napoleon. Allen met rijkelijke goudkleurige rand en parelrand. Bordje met opschrift "Magdeburg"
Twee Chinese borden begn 20e eeuw. 1x Keramiek met spiralen en glazuur ø30cm. 1x Porseleien met diermotief ø27cm, haarscheur.
2 Porseleinen lijsten met figuren 20e eeuw, gouddecor. 1x Man in klederdracht, 1x vrouw met klederdracht 11,5x14cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen figuren ca. 1890 voorstellend een boer met koren en sikkel (beschadigd bij hoed) en een boerin met schenkkan (tuit af) 19xø9cm. en 18,5xø9cm. Cond.: R