Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
8 Wandtegels 6094
8 Wandtegels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Meissen schaal 6153
Meissen schaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Porseleinen bloemvazen 6260
2 Porseleinen bloemvazen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Delfts bont kaststel 6264
Delfts bont kaststel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Makkums bord 6430
Makkums bord

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinees pors. vaas 6462
Chinees pors. vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Wandrelief, man met fluit 6541
Wandrelief, man met fluit

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Makkumse wandtegels 6543
4 Makkumse wandtegels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Villeroy & Boch set 6572
Villeroy & Boch set

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Delfts blauwe borden 6598
2 Delfts blauwe borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Imari bord 6032
Imari bord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Rosenthal verzamel bord 6063
Rosenthal verzamel bord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Keramische plaquette 6084
Keramische plaquette

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Stel honden, rood 6093
Stel honden, rood

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Dekseldoos pors. 6127
Dekseldoos pors.

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Imari bordje 6156
Imari bordje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Servies, Hutschenreuther 6204
Servies, Hutschenreuther

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 20e eeuw 6253
Lot Chinees porselein, 20e eeuw

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Platelen bord 6334
Platelen bord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
5 Diverse tegels 6443
5 Diverse tegels

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6446
Tegeltableau

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Tegel, Zeewezen 6456
Tegel, Zeewezen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Diverse blauwe bordjes 6505
Diverse blauwe bordjes

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Gemberpotje 6531
Gemberpotje

Resultaat:

10 EUR