Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Chinese borden 6033
3 Chinese borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tegel pauw, 17e eeuw 6303
Tegel pauw, 17e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
12-Delig Chinees gebaksstel 6408
12-Delig Chinees gebaksstel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6520
Chinese vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Dekselpot, 19e eeuw 6254
Dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Porseleinen Quan Yin 6362
Porseleinen Quan Yin

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Imari dekselschalen 6023
2 Imari dekselschalen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6 Kop & Schotels, Chien Lung 6036
6 Kop & Schotels, Chien Lung

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Engelse beelden, 19e eeuw 6215
2 Engelse beelden, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Landschapstegels 6313
4 Landschapstegels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Franse vaas, Sevres 6007
Franse vaas, Sevres

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schaal, Amsterdams bont 6020
Schaal, Amsterdams bont

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Kraagvazen, 19e eeuw 6035
2 Kraagvazen, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Borden 6040
2 Borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Satsuma duiven 6042
2 Satsuma duiven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Chinese borden 6045
3 Chinese borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duits servies 6051
Duits servies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Kastkommen, goudsteen 6078
3 Kastkommen, goudsteen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
12 Ivoren stukken 6201
12 Ivoren stukken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Rorstrand beer 6511
Rorstrand beer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Tegels, 17e eeuw 6311
2 Tegels, 17e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Fam. Verte schotel, Kangchi 6492
Fam. Verte schotel, Kangchi

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese theepot, 18e eeuw 6037
Chinese theepot, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Kang Xi bordje, 1720 6030
Kang Xi bordje, 1720

Resultaat:

130 EUR