Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Delftse pronkvaas 6000
Delftse pronkvaas
Startprijs 300 EUR
Majolica korhoen, Thuringen 6001
Majolica korhoen, Thuringen
Startprijs 350 EUR
Delfts boterpotje, 18e eeuw 6002
Delfts boterpotje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Porseleinen servies 6003
Porseleinen servies

Resultaat:

275 EUR

3 Meissen kop & schotels 6004
3 Meissen kop & schotels
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Meissen figuur 6005
Meissen figuur

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Tegel papegaai 17e eeuw 6006
Tegel papegaai 17e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse vaas, Sevres 6007
Franse vaas, Sevres

Resultaat:

150 EUR

Ovale schotel, Chien Lung 6008
Ovale schotel, Chien Lung
Startprijs 150 EUR
Ovale schotel, Chien Lung 6009
Ovale schotel, Chien Lung
Startprijs 150 EUR
Delftse schotel 18e eeuw 6010
Delftse schotel 18e eeuw
Startprijs 140 EUR
Verkocht
6 Chinese borden 6011
6 Chinese borden

Resultaat:

600 EUR

Meissen schrijfset 6012
Meissen schrijfset
Startprijs 250 EUR
Grote amphora vaas 6013
Grote amphora vaas
Startprijs 300 EUR
Grote pors. vaas 6014
Grote pors. vaas
Startprijs 900 EUR
2 Porseleinen vazen 6015
2 Porseleinen vazen
Startprijs 550 EUR
3 Delftse vazen, 18e eeuw 6016
3 Delftse vazen, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote dekselvaas 6017
Grote dekselvaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Meissen kandelaar, groen blad 6018
Meissen kandelaar, groen blad

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Meissen kandelaar, Zwiebelmuster 6019
Meissen kandelaar, Zwiebelmuster

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schaal, Amsterdams bont 6020
Schaal, Amsterdams bont

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Rosenthal servies 6021
Rosenthal servies

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Herend schaal 6022
Herend schaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Imari dekselschalen 6023
2 Imari dekselschalen

Resultaat:

160 EUR