Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen pendulestel 3500
Porseleinen pendulestel

Resultaat:

400 EUR

Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR
3-Delig pendulestel wit 3502
3-Delig pendulestel wit
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Compositie klokje 3503
Compositie klokje

Resultaat:

200 EUR

Schwarzwalder klok 3504
Schwarzwalder klok
Startprijs 400 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3505
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Regelateur K & C Freiburg 3506
Regelateur K & C Freiburg

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Klok onder stolp 3507
Klok onder stolp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tafelklok ca. 1900 3508
Tafelklok ca. 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3509
Engelse staande klok

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Boulle klok 3510
Boulle klok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Pendule, brons 3511
Pendule, brons

Resultaat:

225 EUR

Klokkenstel messing 3512
Klokkenstel messing
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Klokje met figuur 3513
Klokje met figuur

Resultaat:

200 EUR

Kolompendule 3514
Kolompendule
Startprijs 600 EUR
Monumentale Franse pendule 3515
Monumentale Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR
Blauw porseleinen stel 3516
Blauw porseleinen stel
Startprijs 275 EUR
Marmeren pendule 3517
Marmeren pendule
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse pendule, pors. wijzerplaat 3518
Franse pendule, pors. wijzerplaat

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Cartelklok ca. 1920 3519
Cartelklok ca. 1920

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Klokkenstel Art Deco 3520
Klokkenstel Art Deco

Resultaat:

250 EUR

Wit pendulestel 3521
Wit pendulestel
Startprijs 350 EUR
Vuurvergulde pendule 3522
Vuurvergulde pendule
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Pendule, brons met pors. 3523
Pendule, brons met pors.

Resultaat:

170 EUR