Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glas op stam, 18e eeuw 5500
Glas op stam, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Geslepen glas, 18e eeuw 5501
Geslepen glas, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Jugendstil glazen vaas 5502
Jugendstil glazen vaas

Resultaat:

260 EUR

Kandelaars,kristal 5503
Kandelaars,kristal
Startprijs 100 EUR
Lalique aansteker 5504
Lalique aansteker
Startprijs 150 EUR
Murano schijvenlamp 5505
Murano schijvenlamp
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Kristalglazen schaal 5506
Kristalglazen schaal

Resultaat:

35 EUR

Kristallen dekselcoupe 5507
Kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ruitkristallen schaal 5508
Ruitkristallen schaal

Resultaat:

15 EUR

2 Ruitkristallen vazen 5509
2 Ruitkristallen vazen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
4-Delig ruitkristal set 5510
4-Delig ruitkristal set

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7 Delen ruitkristal 5511
7 Delen ruitkristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen aanbiedschaal 5512
Kristallen aanbiedschaal

Resultaat:

35 EUR

2 Mondgeblazen glazen 5513
2 Mondgeblazen glazen
Startprijs 80 EUR
8-Delig kristallen likeurstel 5514
8-Delig kristallen likeurstel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Geëtste ruit 5515
Geëtste ruit

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Delen glaswerk, overlay 5516
2 Delen glaswerk, overlay

Resultaat:

30 EUR

Glazen karaf 5517
Glazen karaf
Startprijs 20 EUR
Verkocht
7 Oude kristallen glazen 5518
7 Oude kristallen glazen

Resultaat:

20 EUR

Lalique aansteker 5519
Lalique aansteker
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Delen glaswerk 5520
3 Delen glaswerk

Resultaat:

35 EUR

8 Glazen 5521
8 Glazen
Startprijs 20 EUR
Bel van geslepen glas 5522
Bel van geslepen glas
Startprijs 30 EUR
Duitse roemer met tekst 5523
Duitse roemer met tekst
Startprijs 30 EUR