09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Bouille kistje met glaasjes 2000
Bouille kistje met glaasjes

200 EUR

Bronzen hanglamp 2001
Bronzen hanglamp
Startprijs 800 EUR
Petroleumlamp, compositie beeld 2002
Petroleumlamp, compositie beeld

160 EUR

Gebrandschilderde ruiter te paard 2003
Gebrandschilderde ruiter te paard

125 EUR

Scheepsmodel, Charlotte Rhodes 2004
Scheepsmodel, Charlotte Rhodes

40 EUR

Halve helm 2005
Halve helm

750 EUR

Scheepsmodel, 18e eeuws galjoen 2006
Scheepsmodel, 18e eeuws galjoen

70 EUR

Jugendstil tinnen bord 2007
Jugendstil tinnen bord
Startprijs 150 EUR
Gebrandschilderd fluitschip 2008
Gebrandschilderd fluitschip
Startprijs 150 EUR
Speeldoos 2009
Speeldoos

300 EUR

Snijwerk hert met glas 2010
Snijwerk hert met glas
Startprijs 120 EUR
Gestoken houder met karaffen 2011
Gestoken houder met karaffen

70 EUR

Thermometer 2012
Thermometer

30 EUR

Tinnen kraanpot, klein 2013
Tinnen kraanpot, klein
Startprijs 120 EUR
Theestoof met ketel 2014
Theestoof met ketel

170 EUR

Groot kruis 2015
Groot kruis
Startprijs 180 EUR
Zinken schaal 2016
Zinken schaal

50 EUR

3 Wajang poppen 2017
3 Wajang poppen
Startprijs 150 EUR
Schrijfsecretaire Japan 2018
Schrijfsecretaire Japan

90 EUR

Cloisonne tempellamp 2019
Cloisonne tempellamp
Startprijs 120 EUR
Bronzen altaarkandelaar 2020
Bronzen altaarkandelaar
Startprijs 150 EUR
Chinese gong, Borneo 2021
Chinese gong, Borneo

20 EUR

Schildpaddoosje 2022
Schildpaddoosje
Startprijs 140 EUR
Lampje met vogel 2023
Lampje met vogel
Startprijs 80 EUR