09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Jan Korthals 1000
Jan Korthals
Startprijs 1.700 EUR
Gijsbertus Pieterse 1002
Gijsbertus Pieterse
Startprijs 600 EUR
Arie Johannes Zwart, dorpsgezicht 1003
Arie Johannes Zwart, dorpsgezicht
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, H.P. Koekkoek 1004
Schilderij, H.P. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR
Japans interieur, J.C.P. Houthuesen 1005
Japans interieur, J.C.P. Houthuesen

1.050 EUR

Amram Ebgi, Shabbat Shalom 1006
Amram Ebgi, Shabbat Shalom
Startprijs 2.000 EUR
Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem 1007
Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem
Startprijs 2.000 EUR
Jelle Hoogstra 1008
Jelle Hoogstra
Startprijs 150 EUR
J.H. Mastenbroek 1009
J.H. Mastenbroek
Startprijs 20.000 EUR
Stilleven, 18e eeuw 1010
Stilleven, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Leon Danchin 1011
Leon Danchin

80 EUR

Valentijn Bing, aquarel 1012
Valentijn Bing, aquarel

200 EUR

W. Hendriks 1013
W. Hendriks
Startprijs 900 EUR
Jan te Wierik 1014
Jan te Wierik
Startprijs 1.400 EUR
W. Sluiter 1015
W. Sluiter

300 EUR

Paulo, wintergezicht 1016
Paulo, wintergezicht

35 EUR

J. K. Leurs 1017
J. K. Leurs
Startprijs 700 EUR
Fulton, zeegezicht 1018
Fulton, zeegezicht

35 EUR

Schilderij, Sjamaar 1019
Schilderij, Sjamaar
Startprijs 700 EUR
Hongaars, Cabor 1020
Hongaars, Cabor
Startprijs 400 EUR
Lilian Luiten 1021
Lilian Luiten
Startprijs 700 EUR
Schilderij, F. van Kregten 1022
Schilderij, F. van Kregten

850 EUR

W. Rip 1023
W. Rip
Startprijs 800 EUR
Tekening (Sepia), Klinkenberg 1024
Tekening (Sepia), Klinkenberg
Startprijs 350 EUR