Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kammer + Reinhardt S+H 76 2700
Kammer + Reinhardt S+H 76
Startprijs 150 EUR
Kopie Kammer & Reinhardt 117 2701
Kopie Kammer & Reinhardt 117
Startprijs 100 EUR
FS en Co, pop 2702
FS en Co, pop
Startprijs 100 EUR
FS en Co, pop jongen 2703
FS en Co, pop jongen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Steiff Leeuw, Studio Collection 2704
Steiff Leeuw, Studio Collection

Resultaat:

200 EUR

Sonnenberg, negerpop 2705
Sonnenberg, negerpop
Startprijs 85 EUR
Koenig en Wernicke pop 2706
Koenig en Wernicke pop
Startprijs 60 EUR
Kinderstoel 2707
Kinderstoel
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Jaucke pop, Rinus Morsink 2708
Jaucke pop, Rinus Morsink

Resultaat:

38 EUR

Mandoline, schildpad 2709
Mandoline, schildpad
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Elastolin officier 2710
Elastolin officier

Resultaat:

15 EUR

7 Duitse houten figuren 2711
7 Duitse houten figuren
Startprijs 15 EUR
4 Poppen, 1 oude 2712
4 Poppen, 1 oude
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Egeltje met mechaniek 2713
Egeltje met mechaniek

Resultaat:

20 EUR

Popje, Armand Marseille 2714
Popje, Armand Marseille
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Papier mache, jongenspop 2715
Papier mache, jongenspop

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Papier machee popjes 2716
4 Papier machee popjes

Resultaat:

30 EUR

2 Papier machee poppen 2717
2 Papier machee poppen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Twee jongenspoppen ca. 1930 2718
Twee jongenspoppen ca. 1930

Resultaat:

35 EUR

Twee pap. machee poppen 2719
Twee pap. machee poppen
Startprijs 50 EUR
Pop in mand met mechaniek 2720
Pop in mand met mechaniek
Startprijs 50 EUR
Drie poppen 2721
Drie poppen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee pap. machee poppen 2722
Twee pap. machee poppen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
E.B.E. popje ca. 1930 2723
E.B.E. popje ca. 1930

Resultaat:

20 EUR