Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans pendulestel
Resultaat: 400 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880 van groen onyx met bronzen ornamentuur en 5-lichts kandelaars. Achtdaags uurwerk en wit geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x24x14cm. en 43x14x14cm. Cond...

3-Delig klokkenstel
Startprijs 400 EUR

Groot 3-delige Frans pendulestel ca. 1890 met groene onyx voet en compositie metalen figuren. Vrouwenfiguur met zwaard gesigneerd "La Paix Armee par Auguste Moreau". Met geëmailleerde wijzerplaat, in ...

Bronzen pendule
Resultaat: 400 EUR

Zeer aparte bronzen pendule, deels verzilverd en rijk bewerkt met pauw, leeuwepoten, leeuwenkoppen en kettingen. 8-Daags uurwerk. Hetzelfde soort pendule heeft ooit op het bureau gestaan van Keizer Wi...

Imposante Franse pendule
Startprijs 400 EUR

Grote imposante Franse pendule ca. 1890 met rood marmeren voet en groot compositie metalen figuur "Le Corsaire". Achtdaags uurwerk en geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 80x43x25cm. Cond.: G

Regelateur K & C Freiburg
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere grote Duitse notenhouten regelateur, gemerkt K en C Freiburg Silesi. Uurwerk met secondenaanduiding en 2 gewichten. Klok is meest compleet met torens etc 160x57x21cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
Startprijs 400 EUR

Duitse jachtklok eind 19e eeuw, geheel uit notenhout gesneden. Voorstellend een groot edelhert staand op de klok met daaromheen een sokkel met eikebladeren en varens. Het uurwerk is gesigneerd Gott Le...

Porseleinen pendulestel
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder rijk uitgevoerd 3-delig Frans pendulestel ca. 1880. Beschilderd porselein en gebrand met bloemen en rocailles. Vuurvergulde voeten en mooi messing sierwerk. Klok loopt 49x33x18cm. en 62x30x3...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 380 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule onder glazen stolp. Voorstelling van een jonge vrouw met koren, Emaille wijzerplaat ca. 1850 in zeer goede staat. Mooie ornamenten 43x32x19cm. Cond.: G

Klok in belvorm
Startprijs 375 EUR

Antieke bronzen klok ca. 1900 in de vorm van een middeleeuwse bel, staand op 4 pootjes. messing wijzerplaat met emaille cartouches in zeer goede staat 21xø14cm. Cond.: G

Bouille klok ca. 1960
Resultaat: 350 EUR

Oude Franse pendule ca. 1950 met bronzen ornamenten en messing uitgewerkte wijzerplaat (emaille cartouches). Houten kast beschilderd met rocailles en bloemen 59x31x14cm. Cond.: G

Frans marmeren pendulestel
Startprijs 350 EUR

3-Delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl. Vuurvergulde armaturen, uurwerk met medaille D'Argent marmer in goede staat (zonder bel. 44x27x14cm. en 30x24x10cm. Cond.: G)

Friese stoelklok
Resultaat: 350 EUR

Friese stoelklok 18e-19e eeuw met origineel tinwerk. Meerminnen van latere datum. Compleet met gewichten 76x43x26cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 350 EUR

Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse kledendrach, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U

Wit pendulestel
Startprijs 350 EUR

3-Delig Frans wit marmeren pendulestel ca. 1880 in zeer goede werkende staat. Louis Seize stijl (1 chip gerestaureerd) 43x24x13cm. en 27x13x10cm. Cond.: G

Klokkenstel messing
Startprijs 350 EUR

Groot antiek bronzen pendulestel met twee 5-lichts kandelaars, vermoedelijk Frankrijk, rijkelijk bewerkt Scheurtje in wijzerplaat en glas 65x33x19cm. en (2x)53x19x14cm. Cond.: G

Zwarte kolompendule
Startprijs 325 EUR

Geëbonisserde kolompendule in Empire stijl ca. 1880. Rijk uitgevoerd met messing applicaten en precisieslinger. De klok bevindt zich in uitstekende werkende staat 47x25x14cm. Cond.: U

Staande klok, Duits
Startprijs 300 EUR

Duitse staande klok ca. 1920 met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Mooi uitgevoerde eikengefineerde kast met snijwerk. De klok bevindt zich in goede staat en heeft Westminster slagwerk 193x57...

Plated pendule ca. 1900
Resultaat: 350 EUR

Aparte plated pendule ca. 1900 staand op 4 zuilen. Fijn uitgewerkte wijzerplaat met bloemen. Slinger afbeeldend een vrouwenhoofd. Zijkanten met leeuwekoppen. In uitstekende werkende staat 28x13x7cm. C...

Franse pendule, 4 zuilen
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule met 4 zuilen ca. 1890 van okerkleurig marmer met bronzen leeuw. Witte emaille wijzerplaat met compensatieslinger in zeer goede staat 40x28x14cm. Cond.: G

Franse pendule, roodbruin
Startprijs 300 EUR

Grote Franse pendule van roodbruin marmer ca. 1890 met prachtige bronzen applicaten en emaille wijzerplaat. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 52x30x15cm. Cond.: G

Franse wit marmeren pendule
Startprijs 300 EUR

Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G

3-Delige Franse pendule
Startprijs 300 EUR

Prachtige 3-delige Franse pendule van massief brons. Rijk bewerkt en opengewerkt, 8-daags uurwerk, in zeer goede staat 47x25x11cm. en 34x13x11cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 300 EUR

Friese staartklok met eiken kast 19e eeuw. Origineel handbeschilderde wijzerplaat met wintergezichten en bloemen. Uurwerk heeft wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G

Bronzen cartelklok
Startprijs 300 EUR

Massief bronzen cartelklok ca. 1880 Frankrijk in rococo vormgeving. Gemonteerd op een houten plaquette met velours bekleed. Geëmailleerde wijzerplaat en achtdaags uurwerk inclusief thermometer. 52x29x...