Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse kledendrach, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U
3-Delig Frans wit marmeren pendulestel ca. 1880 in zeer goede werkende staat. Louis Seize stijl (1 chip gerestaureerd) 43x24x13cm. en 27x13x10cm. Cond.: G
Groot antiek bronzen pendulestel met twee 5-lichts kandelaars, vermoedelijk Frankrijk, rijkelijk bewerkt Scheurtje in wijzerplaat en glas 65x33x19cm. en (2x)53x19x14cm. Cond.: G
Geëbonisserde kolompendule in Empire stijl ca. 1880. Rijk uitgevoerd met messing applicaten en precisieslinger. De klok bevindt zich in uitstekende werkende staat 47x25x14cm. Cond.: U