Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Biedermeier stoelen
Startprijs 20 EUR

4 Antieke Biedermeier stoelen met groene bekleding 19e eeuw. Donker gebeitst beukenhout 88x46x55cm. Cond.: G

Eikenhouten halkastje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten halkastje met 2 deurtjes en lade 2e helft 20e eeuw 72x69x26cm. Cond.: G

Notenhouten Engelse salontafel
Resultaat: 35 EUR

Grote notenhouten Engelse salontafel (Cheradon stijl) met groen lederen bovenblad, lades en messing afwerking op de poten. In goede staat 52xø103cm.

Eiken tafeltje (krantenbak)
Resultaat: 15 EUR

Massief notenhouten krantenbak met vlechtwerk 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 58x63x34cm. Cond.: G

2 Bloemtafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee eikenhouten bloemtafeltjes 1e helft 20e eeuw met etage 58x29x30cm. en 56xø33cm. Cond.: G

Teakhouten TV kastje
Resultaat: 15 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

Eikenhouten miniset
Resultaat: 15 EUR

Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G

Langwerpige taboeret
Resultaat: 10 EUR

Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G

Schrijfsecretaire
Resultaat: 15 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

Eiken kast
Resultaat: 50 EUR

Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G

Eikenhouten lessenaar
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten lessenaar met opbergruimte ca. 1900 in zeer goede staat 32x40x53cm. Cond.: G

Tafel
Geen vanafprijs

Oude Engelse uittrektafel ca. 1980 in Chippendale stijl met 1 extra tussenblad, in goede staat 78x130x80cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G