Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grenen 4-laden commode
Resultaat: 40 EUR

Grenen Engelse 4-laden commode ca. 1890 (oude worm), 78x94x42cm. Cond.: M

Decoratieve goudkleurige spiegel
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw 11x284cm. Cond.: G

Eiken stoeltje 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten armleunstoel met vlechtwerk in de zitting en rugleuning. Met getorste voorpoten en snijwerk, vermoedelijk Engeland 82x55x58cm. Cond.: G

Kapspiegeltje
Resultaat: 30 EUR

Engels mahoniehouten kapspiegel ca. 1880 met band ingelegd en lade Cond.: R

Stoel + Korf
Startprijs 30 EUR

Gevlochten stoel met korf (riet) ca. 1910 in goede staat 90x73x76cm. Cond.: G

Eiken plantentafeltje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten plantentafeltje met etage ca. 1910 in zeer goede staat 72xø39cm. Cond.: G

Bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Engels ovaal mahoniehouten bijzettafeltje in Sheraton stijl, eind 20e eeuw 47x50x39cm. Cond.: G

Hangvitrine noten
Startprijs 30 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G

Eiken 3-laden buikcommode
Resultaat: 30 EUR

Kleine eikenhouten Hollandse 3-laden commode op bolpoten met origineel beslag en sleutel, 2e helft 20e eeuw 66x74x40cm. Cond.: G

Eikenhouten schrijfsecretaire
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten schrijfsecretaire met schuine klep. Daarin een vakverdeling met 2 lades 99x93x45cm. Cond.: G

Massief eiken tafel
Resultaat: 25 EUR

Oude massief eiken tafel 2e helft 20e eeuw (model betaaltafel 18e eeuw), in zeer goede staat 51x69x82cm. Cond.: G

Eikenfineer Art Deco tafel
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenfineer Art Deco tafel met pallisander fineer sierwerk in Amsterdamse school stijl. Ongesigneerd 64xø70cm. Cond.: G

Aziatische spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude Aziatische mahoniehouten spiegel met klapdeurtjes en snijwerk 2e helft 20e eeuw 91x78cm. Cond.: G

Engelse salontafel, groen leer
Startprijs 20 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G

Eikenhouten kapstok
Resultaat: 25 EUR

Grote eikenhouten kapstok met koperen sierhaken ca. 1930. Twee beschadigd 23x165x25cm. Cond.: G

Kapstok 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G

Notenhouten bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G

Klein bijzettafeltje
Resultaat: 25 EUR

Klein Engels notenhoutfineer wangentafeltje (1 lade) met harp en messing klauwpoten 20e eeuw. 52x70x36cm. Cond.: G

Eiken kapstok met doek
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G

Wangentafeltje
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten wangetafeltje in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56x36x60cm. Cond.: G

Plantentafel
Resultaat: 40 EUR

Ronde bijzettafel van blank eikenhout ca. 1920 in Art Deco stijl met etage en parelrand. In zeer goede staat 71xø6cm. Cond.: G

Zinken bak + standaard
Resultaat: 70 EUR

Zinken kinderbad met koperen kraan staand op houten onderstel met originele beschildering (bladert af) ca. 1890 97x97x48cm. Cond.: G

Franse jachtstoel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse eiken jachtstoel met getorste poten en snijwerk ca. 1890. Mooie velours bekleding 106x45x53cm. Cond.: G

Salontafel ca. 1900
Startprijs 20 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G