Eikenhouten Hollands Empire schrijf chiffoniere met origineel Empire beslag ca. 1820 in redelijke ongerestaureerde staat 155x100x47cm. Cond.: R
Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G
Grote eikenhouten Hollandse driedeurs notariskast met binnenwerk ( lades en vakverdeling op alfabet) ca.1890. Sierwerk op de lijsten 228x207x42 cm. Cond.:G
Antieke mahoniehouten commode laat Biedermeier met 2 deuren en 1 lade. Mooie rocailles op de deuren en getorste zuilen op de hoeken. 74x101x48cm. Cond.: G
18e Eeuwse Duitse barokkist omgeving Buckeburg. Bewerkt met prachtig typisch barok lijstwerk en sterren op de voorzijde en deksel. Origineel beslag en handvaten. Slot mist. In goede algemene conditie ...
Willem III pallisander finee rop eiken, kastje ca. 1870 met inlegwerk in beide deuren. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat 120x50x105cm.
Eikenhouten Duitse barok armleunstoel 2e helft 18e eeuw met lederen zitting en rugleuning. Rijkelijk uitgewerkt met rocailles en engelkop. In zeer goede staat 124x63x60cm. Cond.: G
Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G
Aparte Franse Louis Quinze stijl dames schrijfsecretaire ca. 1930 met band inlegwerk. Noten met wortelnoten fineer (ook zijkanten). Prachtig bronzen beslag (ook op de poten), in goede ongerstaureerde ...
Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Louis Quinze stijl commode ca. 1900. Origineel bronzen beslag, sleutels en sloten 76x104x56cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met onder 2 lades. Bovendeel 1-deurs met drie zijden glas in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 203x100x40cm. Cond.: G
Eikenhouten 4-deurs kast ca. 1910 met zuilen, Biedermeier stijl. Geslepen glas en lijsten op de deuren en origineel Jugendstil beslag. De kast bevindt zich in redelijke ongerestaureerde staat 183x126x...
Heren schrijfbureau op leeuwepoten ca. 1930 Duitsland. Gemaakt van eikenhout met wortelnoten. 1 Lade, 2 deuren met daarachter archieflades. Het meubel verkeerd in goede algemene staat 79x173x79cm. Con...
Eikenhouten met noten muntenkabinet ca. 1910 met originele sloten en shcranieren. Twee deurtjes met daarachter 8 laden. Meubel verkeerd in zeer goede staat 32x35x20cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten schrijfsecretaire in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten. In goede staat 103x87x48cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten bolpoottafel met onderling verbonden poten ca. 1800. (blad gescheurd) 76x80x105cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse vlinderbank ca. 1870 van mahoniehout en mooi snijwerk. Gestoffeerd met blauwe stof 107x150x83cm. Cond.: G
19e Eeuwse mahoniehouten coulissentafel met 4 tussenbladen staand op vierspant met klauwpoten ca. 1840. In goede ongerestaureerde staat 74xø120cm. (250cm. met tussenbladen)
Duitse grenen Biedermeier stijl glasvitrine (zijkanten ook met glas). Met zuilen en een gebogen lade. 2e helft 20e eeuw 167x100x48cm. Cond.: G
Grote Engelse barometer ca. 1900 met rijk bewerkte eikenhouten kast. Voorstelling van bloemen, fruit en bladeren 102x43x6cm. Cond.: G
Antiek notenhouten Henry Deux buffet met zuilen, houtsnijwerk en kuif. Geslepen glas in bovenstuk, origineel slotenwerk en sleutels. Het meubel bevindt zich in ongerestaureerde staat 253x238x55cm. Con...
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten Biedermeier stoelen met groen velours bekleding ca. 1860 98x56x47cm. Cond.: R
Hollandse notenhouten Biedermeier bankje 19e eeuw met drie rugleuningen. Rijk gestoken en bekleed met roze velours in goede staat 90x126x59cm. Cond.: G