Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Speelgoed kraan
Startprijs 40 EUR

Oude vooroorlogse blikken havenkraan met opwindmechanisme in goede staat. Vermoedelijk Duitsland, ongemerkt. Lichte roestaanslag 15x16x9cm. Cond.: G

ERTL Austin Healey 3000 Roadster
Resultaat: 40 EUR

Schaalmodel van 1:18 van ERTL van de Austin Healey 3000 Roadster. Zeldzaam model. Model is in erg goede conditie.

4x ERTL 1:18 Auto's
Resultaat: 50 EUR

Vier modelauto's van ERTL, schaal 1:18; 1x Jaguar XK-120 (1948), 1x Mercedes Benz 190SL, 1x Chevrolet Corvette Convertible, 1x Chevrolet Corvette Stingray (1963).

Celluloid pop, jongen
Startprijs 40 EUR

Grote celluloid jongespop met geschilderde ogen ca. 1940, gemerkt met een vlinder op de rug (vermoedelijk August Hahn en Co Duitsland). IN zeer goede staat L.: 60cm. Cond.: G

A.M. pop, beschadigd
Startprijs 40 EUR

Armand Marseille pop ca. 1920, gemerkt A.M. 2966 33/4/8. Aardewerken hoofd(gebarsten), slaapogen, 2 tandjes, papier mache lichaam met "mama-mechaniek" L.: 51cm. Cond.: R

Ongemerkt, pop jongen
Resultaat: 40 EUR

Papier mache jongenspop ca. 1920, onduidelijk gemerkt met stoffen lichaam, papier mache armen en benen, slaapogen en "mama-mechaniek". Open mond met 2 tandjes, gekleed in grote jurk met capouchon L.: ...

Poppenstoel
Startprijs 35 EUR

Kleine oude poppenstoel. Opklapbaar met eetblad en telraam. Bruin beschilderd, in goede staat 73x33x40cm. Cond.: G

Pors. moderne pop G.D.
Startprijs 35 EUR

Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen. Gekleed in Afrikaans tenue L.: 75cm. Cond.: U

Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 35 EUR

Grote moderne porseleinen pop, gemerkt G.D. met papier mache lichaam. Naar klassiek voorbeeld, vaste ogen en dichte mond L.:74cm. Cond.: U

Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 35 EUR

Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en onderarmen, vaste ogen en dichte mond. Gekleed in kanten jurk L.: 68cm. Cond.: U

Pors. babypop Becca Joyce Walt
Startprijs 35 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G

Moderne pors. babypop GD
Startprijs 35 EUR

Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U

Moderne pors. pop Jocy
Startprijs 35 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G

Twee jongenspoppen ca. 1930
Resultaat: 35 EUR

Twee jongespoppen ca. 1930-1940. 1x Hard kunststof pop ca. 1940, ongemerkt met slaapogen. 1x Papier mache pop, onduidelijk gemerkt Germany. L.: 47cm. en 57cm. Cond.: R

2 Papier machee poppen
Startprijs 35 EUR

Twee poppen ca. 1930 Duitsland. 1x Meisjespop Sonnenberg 2966/10 met slaapogen en "mamma-mechaniek". 1x Meisjespop Franz Smidt, hoofd kapot. 51cm. en 53cm. Cond.: M

Papier mache, jongenspop
Resultaat: 35 EUR

Papier mache pop ca. 1930, onduidelijk gemerkt. Stoffen lichaam met "mama-mechaniek", slaapogen, open mond met 2 tandjes L.: 57cm. Cond.: G

Kinderstoel
Startprijs 35 EUR

Antieke beukenhouten opklapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes en eetblad. 99x55x41cm. Cond.: G

Antieke renslee
Resultaat: 30 EUR

Duitse houten renslee ca. 1890 met stuur. Lichte wormbeval 34x145x47cm. Cond.: G

22x Modelauto's Matchbox1:36 - 1:43
Resultaat: 35 EUR

22 Modelauto's van Matchbox "Models of Yesteryear", schaal 1:36 - 1:43; 3x Auburn 851 Supercharged Speedster 1935, 3x Hispano Suiza 1938 (2x groen, 1x blauw), 2x Stutz Bearcat 1931 (1x groen, 1x blauw...

6x Modelauto's 1:18
Resultaat: 30 EUR

Zes diverse modelauto's van verschillende merken 1:18; 1x Alfa Romeo Spider (Jouef Evolution), 1x Porsche 911 Turbo "01313 01314" (Polistil Tonka), 1x Saab 900 Turbo cabriolet (Anson), 1x Ford Thunde...

9x Modelauto's Rio Italy 1:43
Resultaat: 30 EUR

Negen mooie modelauto's van het merk Rio Italy (kwaliteit), schaal 1:43; 1x Bugatti Royale 41-1927, 1x Rolls Royce 1931, 1x Hispano Suiza 1934 "Tipo 68 GIS", 1x Isotta Fraschini Tipo 8A, 1x Duessenber...

Koenig en Wernicke, jongenspop
Resultaat: 35 EUR

Papier mache jongenspop ca. 1930 Koenig en Wernicke 4108/8. Stoffen lichaam met "mama-mechanike", slaapogen en 2 tandjes L.: 48cm. Cond.: G

Seelegs, pors. pop
Startprijs 30 EUR

Moderne porseleinen pop, gemerkt Faith Wick Seelegs Ceramics. Stoffen lichaam en porseleinen onderarmen en onderbenen L.: 45cm. Cond.: G

2 Kunststof poppen ca. 1950
Startprijs 30 EUR

Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G