Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen dikke dame 5046
Bronzen dikke dame

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen dame, kandelaar 5065
Bronzen dame, kandelaar

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen stilte 5105
Bronzen stilte

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Liggende boedha op leeuw 5044
Liggende boedha op leeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen Griekse dame 5072
Bronzen Griekse dame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen stier 5080
Bronzen stier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Samac beeld 5007
Samac beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen stier 5204
Bronzen stier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen stier 5201
Bronzen stier

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Samac beeld 5008
Samac beeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Bronzen kandelaars 1890 5013
2 Bronzen kandelaars 1890

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen jugendstil schaal 5081
Bronzen jugendstil schaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Meerschuim figuren 5103
2 Meerschuim figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Asbak, met bronzen jongen 5054
Asbak, met bronzen jongen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Beeld, 2 vogels op tak 5088
Beeld, 2 vogels op tak

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Smid met bankschroef 5107
Smid met bankschroef

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Boedha 5014
Boedha

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Weens brons, koud beschilderd 5035
Weens brons, koud beschilderd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen danseres 5048
Bronzen danseres

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Romein op paard 5106
Romein op paard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette, spoorwegen 5022
Bronzen plaquette, spoorwegen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beeld, eend 5026
Beeld, eend

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen meisje op stoel 5075
Bronzen meisje op stoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beeld, staande eend 5019
Beeld, staande eend

Resultaat:

40 EUR