Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Dekselschaal, zilv. montuur
Startprijs 80 EUR

Amandelgeslepen kristallen dekselschaal Jose Phinenhut met zilver-overlay 20e eeuw. Knop van het deksel is gelijmd 21xø18cm. Cond.: R

Plated servies op dienblad
Resultaat: 90 EUR

6-Delige plated koffie- en theeservies E.p.n.s. Sheffield. Rijk bewerkt met barok vormgeving Cond.: G

Plated theepot + comfoor
Resultaat: 60 EUR

Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G

Hollands zilv. portemonnee
Resultaat: 105 EUR

Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!

Parelcollier 5-rij GG
Startprijs 725 EUR

Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.

Broche GG
Resultaat: 225 EUR

Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.

Hanger schuimgoud
Resultaat: 70 EUR

Hanger (mussenbel) schuimgoud. ca. 3 gr.

Labradoriet collier 4-rij
Resultaat: 375 EUR

Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.

Parelcollier
Resultaat: 25 EUR

Parelcollier 10 rijig L.90cm., met onyx en zilverkogels 925/000,

Collier
Resultaat: 20 EUR

Collier gemaakt van kweekparels,parelmoer, malachiet? en zilverelementen 925/000

Multi color collier
Startprijs 20 EUR

Eindloos multi color collier met ketting verkorter zilver 925/000

Collier rose parels/hanger rozenkw.
Startprijs 80 EUR

Collier rose kweekparels ø9mm, waaraan een hanger zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts

Broche
Startprijs 30 EUR

Zeer decoratieve broche zilver 925/000 verguld, bezet met 10 gekweekte zoetwater parels.

Parelarmband 3-rij
Resultaat: 150 EUR

Parelarmband 3 rij, met een GG 585/000 sluiting waarop een granaat. L. 20 cm.

Parelcollier GG bril.
Startprijs 750 EUR

Parelketting bestaande uit 83 parels, 86 bolletjes GG585/000, hanger GG 585/000 bezet met 4 paels en 6 briljanten, bolsluiting GG 585/000. L 74-78 cm.

Parelcollier + bril. hanger
Startprijs 500 EUR

Parelcollier L.42 cm. cremekleurig met 10 bolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 en een hanger GG 585/000 bezet met 9 briljanten.

Zilveren kandelaar
Startprijs 300 EUR

Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U

Zilveren kapset
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U

Presenteerschaal, zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U

Zilv. taartschepje Jugendstil
Startprijs 80 EUR

Petit-four schepje zilver 800/000, bewerkt met molen en scheepsmotieven, ca.28gr. L 16 cm.

Zilv. thorapointer
Resultaat: 380 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U

Zilveren moccakan
Resultaat: 320 EUR

Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U

Lepel met 5 portretjes
Resultaat: 15 EUR

Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.

2 Strooiers
Startprijs 130 EUR

2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers met glazen inzet. H.11 cm. ø4.5 cm., Cond.:U