Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G
Ring zilver 925/000 gerodineerd, opengewerkt aan de zijkant, bezet met een robijn. ø53, 6.9 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rookkwarts. 7045 gr. ø55
Ring "Aigner"Nr. A60327.54, bestaande uit 3 losse ringen. Voormalige verk.prijs € 129.0, ø 54.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een robijn cabochon. ø 65, ca.9.35 gr.
Ring GG 585/000 bezet met 7 blauwe en 12 witte saffieren. ø 48
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zwarte diamanten ca. 0.18 crt. ø 65,
Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.
10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G