Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Asbak met zilv. rand
Startprijs 25 EUR

Glazen asbak met zilveren 800/000 rand. Cond.:U

Warmhoud pan
Resultaat: 120 EUR

Grote plated warmhoud comfoor 20e eeuw met houten steel in Empire stijl 28x43xø26cm. Cond.: U

Duitse dekselpot
Startprijs 950 EUR

Bijzonder fraaie zwaar bewerkte zilveren 925/000 kerkkelk met deksel, van binnen vuurverguld. H.35cm. voet ø12 cm., ca.467 gr., Cond.:U

Roomstelletje
Resultaat: 150 EUR

Klassiek 3-delig roomstel. Zilvergehalte 835/000, importeursteken: DA+, Fa.Aubert, bladmaat 20x14.5 cm., ca.309 gr.

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 55 EUR

2 Zilveren pillendoosjes, één handgegraveerd de andere voorzien van zeesterretjes, 2.5x3 cm., ca.27 gr., Cond.:U

5-Delig plated koffieset
Resultaat: 40 EUR

5-Delige plated koffieset 20e eeuw Cond.: G

Collier spinel
Resultaat: 60 EUR

Collier van gefac.spinel, L.47 cm., met ankersluiting zilver 925/000

Collier saffier
Startprijs 100 EUR

Collier van saffier gefac.buttons, oplopend. L.47 cm., karabijsluiting zilver 925/000

Creolen zw.diamanten
Resultaat: 70 EUR

Creolen zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een zwarte diamant 0.2 crt.

Collier diam/
Resultaat: 100 EUR

Collier van ruwe diamanten L.42 cm. waaraan een hanger zilver 925/000 zwart gerodineerd bezet met onyx. L 8 cm. ø2.3 cm.

Collier onyx,parel,bergkrist.
Startprijs 40 EUR

Collier van gefac. onyx,kweekparels en bergkristal, L.44 cm.,met karabijnsluiting zilver 925/000

Collier zw.diamant
Startprijs 50 EUR

Collier zilver 925/000,en zwarte diamanten ca.8.65 crt. L.49 cm.

Kliphanger
Resultaat: 60 EUR

Kliphanger zilver 925/000 gerodineerd 25x50mm, bezet met een blaufluss. ca. 18.6 gr.

Oorclips djokja dia.
Resultaat: 50 EUR

Oorclips djoka zilver bezet met diamant gezet in folie. ca.10.15 gr.

Set,hanger/oorhangers zilv.
Startprijs 60 EUR

Sieraden set zilver 925/000 gerodineerd, bestaande uit een hanger 30x45 mm. en oorhangers 21x70 mm bezet met rhodoliet,aquamarijn,citrien en peridot. ca. 15,8 gr.

Collier
Resultaat: 20 EUR

Eindloos-collier gemaakt van peacock kweekparels, turkoois, agaat, zilverelement( 29x45 mm) 925/000.

Multicollor collier
Startprijs 20 EUR

Y-multi color collier, zilver 925/000 40.3 gr.

2 Zilveren kettingen
Resultaat: 15 EUR

Zilveren kettting L 38 cm., waaraan twee hangers in de vorm van een muzieknoot en een blokfluit.ca. 5 gr. Zilveren ketting met bolletjes L.80 cm., ca.8.60 gr.

Div. klein zilver
Startprijs 50 EUR

Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G

2 Delen, zilv. handgreep
Startprijs 150 EUR

Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U

Hollands zilv. loddereindoosje
Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje, 2e gehalte, 3.5x2.5x4 cm.,ca. 16 gr.. Bodem is defect.

2x 3-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR

2 Mooie grote antieke barok zilveren kerkkandelaars, 3 pits. Gestempeld met 12 (750/000) "Lot"/Duits. H. 50 cm.,voet 12x12 cm., ca. 2270 gr., Cond.: U

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR

Prachtige 4-armige /5 pits sterling zilveren tafelkandelaar, Barokstijl. H.ca.50 cm., ca.1194 gr. Cond.:U

Zilveren visschep
Resultaat: 90 EUR

Zilveren taartschep. MT: onleesbaar Berlijn, Keur: "Beer in rond contour". gedateerd voor 1880. Handgegraveerd ca. 60gr.