Grote plated warmhoud comfoor 20e eeuw met houten steel in Empire stijl 28x43xø26cm. Cond.: U
Bijzonder fraaie zwaar bewerkte zilveren 925/000 kerkkelk met deksel, van binnen vuurverguld. H.35cm. voet ø12 cm., ca.467 gr., Cond.:U
Collier van gefac.spinel, L.47 cm., met ankersluiting zilver 925/000
Collier van saffier gefac.buttons, oplopend. L.47 cm., karabijsluiting zilver 925/000
Creolen zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een zwarte diamant 0.2 crt.
Collier van gefac. onyx,kweekparels en bergkristal, L.44 cm.,met karabijnsluiting zilver 925/000
Collier zilver 925/000,en zwarte diamanten ca.8.65 crt. L.49 cm.
Kliphanger zilver 925/000 gerodineerd 25x50mm, bezet met een blaufluss. ca. 18.6 gr.
Oorclips djoka zilver bezet met diamant gezet in folie. ca.10.15 gr.
Sieraden set zilver 925/000 gerodineerd, bestaande uit een hanger 30x45 mm. en oorhangers 21x70 mm bezet met rhodoliet,aquamarijn,citrien en peridot. ca. 15,8 gr.
Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U
Prachtige 4-armige /5 pits sterling zilveren tafelkandelaar, Barokstijl. H.ca.50 cm., ca.1194 gr. Cond.:U
Zilveren taartschep. MT: onleesbaar Berlijn, Keur: "Beer in rond contour". gedateerd voor 1880. Handgegraveerd ca. 60gr.