Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 80 EUR

2 Glazen strooiertjes met zilveren 900/000 dop., één met poezenkop, één met hazenkop, ca. 1920, Cond.:U

2 Delen zilver, kledendracht
Resultaat: 45 EUR

Zilveren gesp en zilveren broche, Zeeuwse klederdrachtmotief, ca. 54 gr. Cond.:U

Zilveren kelk
Resultaat: 35 EUR

Engelse sterling zilveren kelk, begin 1900,voet ø8 cm, H. 15 cm., Cond.:R

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen rechthoekig parfumflesje met zilveren dop, 800/000, met glazen stopje, 7x2x2 cm.,Cond.:U

Petit-fours schep, zilv. handvat
Startprijs 50 EUR

Petit-fours schepje met zilveren 800/000 heft, opengewerkt verguld bakje, L.16.5 cm., Cond.:G

5 Delen plated
Resultaat: 30 EUR

5 Delen plated 19e-20e eeuw Cond.: G

3 Plated warmhoudschalen
Resultaat: 30 EUR

3 Plated warmhoudschalen 1e helft 20e eeuw Cond.: R

Polshorloge
Startprijs 70 EUR

Polshorloge Elgin, met secondenaanduiding en lederen band.(uurwerk double) Goedlopend

Polshorloge
Resultaat: 65 EUR

Polshorloge Bulova,met secondenaanduiding. Double

Gouden dameshorloge + Chatelaine
Startprijs 180 EUR

Gouden vestzakhorloge, cilindergang en originele glasplaat ca. 1875 in originele staat. Gouden horlogehanger Cond.: G (uurwerk moet schoongemaakt worden)

Zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zakhorloge met kroonopwinding en secondenaanduiding Double . ø 4.5 cm.

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Geen vanafprijs

Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd

Diverse sieraden
Startprijs 20 EUR

Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.

Parelstreng zilv. slot
Startprijs 40 EUR

Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

Collier Aigner
Startprijs 50 EUR

Aigner collier nr. A66389

Zilv. ketting + hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

6 Diverse sieraden
Resultaat: 80 EUR

Kavel diverse moderne zilveren sieraden, ca. 130 gr., Cond.:G

Slavenarmband met goud opleg
Resultaat: 90 EUR

Zilveren slavenarmband met gouden applicatie van blaadjes, ca. 29 gr., Cond.:U

Laponia ketting
Resultaat: 300 EUR

Ketting Laponia, met stempel waarin de volgende gegevens staan: 925 M kroontje, U7 Sterling Finland Laponia Bjorn( Weckstrom ?)gemaakt van zilver met acryl. L. 70-78 cm.

Zilv. koffiekan, wapenschild
Startprijs 850 EUR

Antieke Hollandse zilveren koffiekan met blanco monogramschild, op florale vierpoot. Eind 19e eeuw, 2e gehalte grootkeur zilver met daarin uitvoerstempel. ø ca.14 cm., H.ca.27 cm., ca.885 gr. Cond.:G

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 80 EUR

6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U

Zilv. theezeefje
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren835/000 theezeef, Jaarletter:I:1918, L.14 cm., ca.24 gr., Cond.:U

Zilveren kandelaartje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 tafelkandelaartje, ø 7cm.,H.4 cm., Cond.:U