Drie 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, keramiek met blauw bloemdecor. 1x Knobbelvaas met lichte randschade aan de voet (39xø15cm.), 1x Vaas met lichte randschades aan de voet en kraag (21xø17cm.), 1x V...
Twee goudimari borden 18e eeuw met decor van Japanse tuin met bloemen en hek. 1x Gaaf, 1x Chip uit rand ø13,2cm. Cond.: G
Hollandse tegel ca. 1700 met aparte glazuur. Voorstelling van een koe in een landschap. Lichte randschade 13x13cm. Cond.: G
Bsiquit porseleinen vogel op houten sokkel, gemerkt Sitzendorf en onduidelijk gesigneerd (Duitsland). Puntje van de snavel is gelijmd en chipje af 20x10x10cm. Cond.: R
2 Monumentale Japanse kutani vazen, rode ondergrond met gouddecor en hoogwaardigheids bekleders afgebeeld,Zijoren met dubbele strik ( kraag beschadigd en gelijmd) 60xø 24 cm., Cond.:R
Woestijnroos 20e eeuw, lichte stukjes zijn eraf verder Cond.: G 17x17x13cm. Cond.: G
Twee Egyptische terracotta olielampjes 3e-4e eeuw in zeer goede staat 3x8,5x6cm. en 4,5x7x10cm. Cond.: G
Twee Chinees blauwe porseleinen schalen op voet ca. 1900 Kang Xi. Randschade en 1 bordrand is gelijmd ø24cm. Cond.: R
Chinees porseleinen rijstkom van de 18e eeuw of vroeger met donkerblauw bloemendecor en Chinese tekens op de bodem. Lichte randschade aan de voet 5,5xø12,2cm. Cond.: G
Zes oude porseleinen borden met een blauw decor o.a; 3x Petrus Regout, 2x Societe Ceramique Maastricht en 1x William Adams (Engels). 1 Bordje met chip Cond.: G
Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G
Delft aardewerk kannetje naar Chinees Transistion voorbeeld, gemerkt Adriaans Pieterszoon de Kock. Transistion elementen, vermoedelijk 18e eeuw 21x14x12cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts keramiek bord met bloemmotief. randschades 5xø33cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kommen met bloemendecor 20e eeuw 6,5xø15cm. Cond.: G
Herend porseleinen 3-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met roze bloemdecor. Afneembare tap 23x15x15cm. Cond.: G
Herend porselein (Hongarije) 4-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met bloemdecor en afneembare top 22x13x13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje,19e eeuw,voorstelling 4 Chinese figuren in een landschap. (deksel chip af), 13.5x12x l7cm., Cond.:G
Chinees porseleinen trekpotje met bloemen motief,19e eeuw, 14x13xø 7 cm. Cond.:G
Twee porseleinen schalen met bloemmotief Duitsland, gemerkt met een bijenkorf 1e helft 20e eeuw. Barok vormgeving, minime chip 5x21x15cm. Cond.: G
Twee blauw Chinese borden 20e eeuw. 1x Met afbeelding van een vis en 1x met bloemmotief ø23cm. Cond.: G
2-Delig Samson mini kaststel ca. 1900, Frankrijk, roze decor met wapens. 1 Vaas kapot, dekselvaas met tempelhond 17xø7,5cm. en 11,5xø6cm. Cond.: R
Frans porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met gouddecor, ongemerkt 23x13xø9cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen vazen ca. 1900 met bronskleurig bladdecor. 1 vaas met chip uit bodem 24xø15cm. Cond.: R
Twee porseleinen figuren 20e eeuw, beschadigd 13-18cm. Cond.: M