Amandelgeslepen kristallen dekselschaal Jose Phinenhut met zilver-overlay 20e eeuw. Knop van het deksel is gelijmd 21xø18cm. Cond.: R
Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G
Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!
Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.
Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.
Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.
Eindloos multi color collier met ketting verkorter zilver 925/000
Zeer decoratieve broche zilver 925/000 verguld, bezet met 10 gekweekte zoetwater parels.
Parelarmband 3 rij, met een GG 585/000 sluiting waarop een granaat. L. 20 cm.
Parelcollier L.42 cm. cremekleurig met 10 bolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 en een hanger GG 585/000 bezet met 9 briljanten.
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U
Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U
Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.