10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Winchester 2720
Winchester

1.750 EUR

Beulsbijl, 16e eeuw 2700
Beulsbijl, 16e eeuw
Startprijs 1.750 EUR
Kliphanger GG. 351
Kliphanger GG.
Startprijs 1.750 EUR
Ring GG bril. 232
Ring GG bril.
Startprijs 1.750 EUR
J.W. Bildus 1040
J.W. Bildus
Startprijs 1.700 EUR
Boulle klok 3504
Boulle klok
Startprijs 1.650 EUR
Barok commode met spiegel 4005
Barok commode met spiegel
Startprijs 1.500 EUR
Danziger barok kast 4000
Danziger barok kast

1.350 EUR

Gestoken klok met barometer 3500
Gestoken klok met barometer
Startprijs 1.500 EUR
Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem 1289
Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem
Startprijs 1.500 EUR
Amram Ebgi, Shabbat Shalom 1287
Amram Ebgi, Shabbat Shalom
Startprijs 1.500 EUR
Wilhelm Hambuchen 1062
Wilhelm Hambuchen
Startprijs 1.500 EUR
Willem Steelink 1038
Willem Steelink
Startprijs 1.500 EUR
Groenewegen, melkster bij koeien 1008
Groenewegen, melkster bij koeien
Startprijs 1.500 EUR
W.C. Rip 1048
W.C. Rip
Startprijs 1.400 EUR
Ketting/hanger  WG bril. 1
Ketting/hanger WG bril.
Startprijs 1.400 EUR
Bronzen figuur 5003
Bronzen figuur

250 EUR

Barok Commode 4010
Barok Commode

1.100 EUR

Schilderij, romantisch landschap 1407
Schilderij, romantisch landschap
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij, romantisch riviergezicht 1406
Schilderij, romantisch riviergezicht
Startprijs 1.250 EUR
Pendulestel, onyx marmer 3587
Pendulestel, onyx marmer
Startprijs 1.200 EUR
Pendule, Louis Seize stijl 3505
Pendule, Louis Seize stijl
Startprijs 1.200 EUR
Art Deco tafellamp 2233
Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR
Speeldoos 2000
Speeldoos
Startprijs 1.200 EUR