Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren potloodhouder
Resultaat: 15 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 15 EUR

Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G

Lepel met 5 portretjes
Resultaat: 15 EUR

Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.

2 Zilveren kettingen
Resultaat: 15 EUR

Zilveren kettting L 38 cm., waaraan twee hangers in de vorm van een muzieknoot en een blokfluit.ca. 5 gr. Zilveren ketting met bolletjes L.80 cm., ca.8.60 gr.

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

2 Zilveren vorkjes
Resultaat: 15 EUR

2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U

Monogram J.G.
Resultaat: 15 EUR

Monogram J.G., olieverf op paneel, wintergezicht 10x15cm. Cond.: G

2 Litho's muzikanten
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G

Wil van Dijk
Resultaat: 15 EUR

Wil van Dijk '64, gouache op papier, abstracte compositie "vakantie" 55x43cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, offsetdruk
Resultaat: 15 EUR

Johan Dijkstra, reproductie op papier, 8 kleuren offset druk van een negerjongen 20x20cm. Cond.: G

Tinnen kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G

Petroleumlamp met brander
Resultaat: 15 EUR

Messing petroleumlamp en messing brander 1e helft 20e eeuw 54xø15cm. en 15xø25cm. Cond.: G

Mariabeeld
Resultaat: 15 EUR

Bisquit porseleinen Heilig Hart beeld ca. 1900 op hangsokkel 49x12x16cm. Cond.: G

Oude jachthoorn
Resultaat: 15 EUR

Oude messing jachthoorn Fürst-Pless (bedeukt) 32cm. Cond.: M

Pijpekop
Resultaat: 15 EUR

Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Messing kaarskandelaar 19e eeuw met lekrand in goede staat 24xø17cm. Cond.: G

2 Strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers 14x15x9cm. Cond.: G

Cloisonne kom
Resultaat: 15 EUR

Koperen cloisonne kom met emaille, pauwenvoorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5xø15cm. Cond.: G

8 Delen bodemvondsten
Resultaat: 15 EUR

Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G

Koffiemolen, plexiglas
Resultaat: 15 EUR

Aparte plexiglazen design koffiemolen eind 20e eeuw in zeer goede staat 17x11x11cm. Cond.: G

3 Lampen
Resultaat: 15 EUR

Drie lampen 20e eeuw, 1x hanglamp en twee stalampen 34-42cm. Cond.: R

Petroleumlamp, wit opaline
Resultaat: 15 EUR

Petroleumlamp, wit opalineglas ca. 1900 42xø10cm. Cond.: G

Schemerlamp
Resultaat: 15 EUR

Klassieke lamp met bronzen voet en linnen kap, 2e helft 20e eeuw. 71xø25 cm., Cond.:G

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Lot divers koperwerk 20e eeuw. Onder andere; koperbak met nehngsel, grote waterkan, schenkketels, kolenbak etc. Cond.: G

Muntenbakje ca. 1880
Resultaat: 15 EUR

Oud messing muntenbakje ca. 1930 met roodkoperen decoratie in Art Deco vormgeving 2x15,5x10cm. Cond.: G

3 Deel koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk. 1x Strijkijzer 19e eeuw 14x16x9cm, 1x pan 19e eeuw 5x16x32cm., 1x pepermolen (19 eeuw?) 25xø5cm. Cond.: G

Roodkoperen beddepan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse Hollandse beddepan met messing deksel 95x29x10cm. Cond.: G

Tegeltableau met lijst
Resultaat: 15 EUR

Hollands 19e eeuwse handgestoken lijst met leeuwekoppen. Hierin een tegeltableau naar de schilder Cornelis Springer van latere datum 53x89x8cm. Cond.: G

Roodkoperen schenkkan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse schenkkan (gezwaluwstaart) in goede staat 36x33x22cm. Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 15 EUR

Oud schaakspel 2e helft 20e eeuw 6x20x40cm. Cond.: G

Twee poppen
Resultaat: 15 EUR

Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....

Hangvitrine noten
Resultaat: 15 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G

Kapstok 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G

Engelse salontafel, groen leer
Resultaat: 15 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G

Alu. plaquette, Adolf Hitler
Resultaat: 15 EUR

Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G

Art Deco schaal
Resultaat: 15 EUR

Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M

Glazen karaf
Resultaat: 15 EUR

Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G

Glazen toiletset
Resultaat: 15 EUR

Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G

Duitse roemer met tekst
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R

10 Kristallen glazen
Resultaat: 15 EUR

Tien facetgeslepen kristallen glazen met mooie stam ca. 1930 12-15cm. Cond.: G

Decanteer karaf
Resultaat: 15 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

Divers kristal en glas
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...

Tegel, bijbelse voorstelling
Resultaat: 15 EUR

Aparte 18e eeuwse Hollandse tegel met als voorstelling een gegezelde figuur aan de schandpaal 13x13cm. Cond.: G

Tegel, Tommy
Resultaat: 15 EUR

Oude tegel 1945 (bevrijding) met tekst "Hallo Tommy have jou Tjoklat", haarscheurtje van 0,8cm bij hoek 15x15cm. Cond.: G

6 Petrus Regout borden
Resultaat: 15 EUR

Zes porseleinen Petrus Regout Maastricht borden ca. 1900 met landschapsdecor. 3x Zomer en 3x Lente ø23cm. Cond.: G

4 Borden
Resultaat: 15 EUR

Vier borden; 1x Wit Meissen bord Weiss 1942 ø24,5cm. 3x Glazen borden beschilderd met bloemmotief, onduidelijk gesigneerd ø23cm. Cond.: R

Grote kom
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke dekselschaal ,goudsteen, ca. 1900 met bronsglazuur. In zeer goede staat 17xø21cm. Cond.: G

Cakeset, Royal Tettau
Resultaat: 15 EUR

13-Delig porseleinen gebakset, gemerkt Bavaria Royal tettau met goudrand en roze bloemmotief ø16cm. en ø27cm. Cond.: G

3 Hollandse tegels
Resultaat: 15 EUR

Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R

Frans pors. dekselvaas
Resultaat: 15 EUR

Frans porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met gouddecor, ongemerkt 23x13xø9cm. Cond.: G

7 Duitse houten figuren
Resultaat: 12 EUR

Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G

Silverplated kandelaar
Resultaat: 10 EUR

Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, molen
Resultaat: 10 EUR

Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U

Gerard Altmann, ets
Resultaat: 10 EUR

Gerard Altmann (1877 - Rotterdam - 1940), gravure op papier, Hollandse rivier met boot en ophaalbrug 9x7cm. Cond.: G

Ingelijste religieuze voorstelling
Resultaat: 10 EUR

Ingelijst prent met goudopdruk "Sanctus Joseph Nutritius Jesu Christi" 30x40cm. Cond.: G

J.G. Veldheer, ets
Resultaat: 10 EUR

Jacob Gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G

Tekening, S. de Bruin
Resultaat: 10 EUR

S. de Bruin '54, aquarel op papier, Jezus (sepia) 11x13cm. Cond.: G

WMF Schaal
Resultaat: 10 EUR

Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 10 EUR

Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G

Geelkoperen schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Oude geelkoperen schenkkan 20e eeuw. Bewerkt Perzisch model 27x30xø14cm. Cond.: G

Microscoop in kist
Resultaat: 10 EUR

Kleine messing microscoop in cassette ca. 1910, ongemerkt 6x17x6,5cm. Cond.: G

Geelkoperen blaasbalg
Resultaat: 10 EUR

Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G

Delfts pors. lampenvoet
Resultaat: 10 EUR

Oude Delfts porseleinen lampevoet op Chinees houten sokkel 20e eeuw 30xø11cm. Cond.: G

Porseleinen lampenvoet
Resultaat: 10 EUR

Oude tafellamp, wit keramieken voet met messing 2e helft 20e eeuw 40xø26cm. Cond.: G

Bloempot van tegels
Resultaat: 10 EUR

Grote oude bloempot gemaakt van Art Deco tegels. Onderste tegels iets beschadigd 40x26x26cm. COnd.: G

Wanddecoratie boot
Resultaat: 10 EUR

Wanddecoratie van schip in lijst, Mats France 2 1911 54x39cm. COnd.: G

Sierschotel
Resultaat: 10 EUR

Sierschotel midden 20e eeuw van ijzer met brons patina. Bord is gedecoreerd met rozen. Bodem bevat onduidelijk merkteken ø25cm. Cond.: G

Engels inktstel
Resultaat: 10 EUR

Engels inktstel met een vliegtuig ca. 1950. Eikenhouten plaat op 4 bolpootjes met plexiglazen inktpot en pennenhouder. Vliegtuig is van het model B-24. 1 Deel van het inktstel mist 30x10x23cm. Cond.: ...

Art Deco lamp
Resultaat: 10 EUR

Oude Art Deco tafellamp met marmeren voet, voorstelling van druiven etende hinde. Lampekap mist 12x20x8cm. Cond.: R

Beeld, meisje te paard
Resultaat: 10 EUR

Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S

Geweven wandkleed
Resultaat: 10 EUR

Geweven wandkleed Chinees 20e eeuw met afbeelding van de Chinese muur 66x100cm. Cond.: G

Indonesisch postzegeldoosje
Resultaat: 10 EUR

Indonesisch tropisch houten bewerkte tabaksdoos 1e helft 20e eeuw 2x5,5x9cm. Cond.: G

Fotoalbum, houten kaft
Resultaat: 10 EUR

Fotoalbum 1e helft 20e eeuw met houten kaft. Gegutste voorstelling met edelweiss en man met pijp in de bergen 33x25cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers koperwerk Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Vijf delen messing. Siervaasjes (gemerkt Tiel Holland) met daarbij een messing lepelrek, messing kolenkit en een roodkoperen kruik, 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 10 EUR

Eiken kruisbeeld ca. 1900 met porseleinen lichaam van Jezus. INRI mist 36x20cm. Cond.: G

Wafelijzer
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren wafelijzer ca. 1900 in goede staat 3x23xø24cm.

Kunstboeken over schilders
Resultaat: 10 EUR

Kavel oude Hollandse kunstboeken Cond.: G

Franklin Mint Rolls Royce Silver Ghost 1907
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C) 1986, 1:24, Rolls Royce "The SIlver Ghost" 1907. 1 Lamp mist, 1 lamp moet gelijmd worden. Cond.: Verder goed

Franklin Mint Chevrolet Convertible
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C) 1989, 1:24, Chevrolet Convertible. Stukje "chroom" mist linksachter, model is verder in goede conditie.

Franklin Mint 1965 Seagrave
Resultaat: 10 EUR

Modelwagen van Franklin mint 1:32, model 1965 Seagrave brandweerwagen. Het gaat hierbij om het voorste deel, de aanhangwagen met ladder ontbreekt. Cond.: G

Eiken kapstok met doek
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G

4 Delen glas en kristal
Resultaat: 10 EUR

Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G

Mobach vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R

6-Persoons koffieservies
Resultaat: 10 EUR

Zes-persoons koffieservies (20-delig) Rosenthal Studio-Line ontworpen door Tapio Wirkkala 1963-1982. Gemodelleerd door Richard Scharrer. 6 Kop & schotels, 6 borden, koffiepot (21,5cm.), melkkan en sui...

Japanse terracotta vaas
Resultaat: 10 EUR

Japanse terracotta (bruinklei) siervaas 1e helft 20e eeuw met decor van bloesembomen en vogels 19xø8,5cm. Cond.: G

Japans theeserviesje
Resultaat: 10 EUR

Oud Japans theeserviesje 20e eeuw met geel decor van bloemen en vogels. Bestaand uit; theekan, melkkan, suikerpot, 3 kop&schotels, 2 diepe bordjes en een asbak (beschadigd). Cond.: R

5 Delfts blauwe borden
Resultaat: 10 EUR

Vijf oude Delfts blauwe borden "De Porseleyne Fles" waarvan 3 herdenkingsborden 20e eeuw ø18-ø23cm. Cond.: G

4 Delen porselein
Resultaat: 10 EUR

Vier delen Duits porselein o.a; 1 Rosenthal schaaltje gedecoreerd met rozen, 1 schaaltje omgeving Dresden met opengewerkte rand met bloemdecor, 1 vaasje goud/wit met merk C7 en 1 schaaltje goud/wit He...

Bord Villeroy & Boch
Resultaat: 10 EUR

Diep aardewerken bord van Villeroy & Boch, Dresden, gemerkt 1918-1935 Modelnr 1358. Rood/groene florale motieven ø24cm. Cond.: G

Aardewerken tabakspot
Resultaat: 10 EUR

Duitse antieke tabakspot van terracotta (genummerd). Vormgeving van een houten ton met buste van een man met baard en hoed op het deksel 2xø14cm. Cond.: G

3 Chinese kopjes
Resultaat: 10 EUR

Drie porseleinen Chinese kopjes 18e-19e eeuw, blauw decor met landschap en bloemen. 2 Kopjes met lichte schade ø5-ø7cm. Cond.: G

Rijstkom, blauw-wit
Resultaat: 10 EUR

Chinees porseleinen rijstkom van de 18e eeuw of vroeger met donkerblauw bloemendecor en Chinese tekens op de bodem. Lichte randschade aan de voet 5,5xø12,2cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen figuren 20e eeuw, beschadigd 13-18cm. Cond.: M

Kavel divers porselein
Resultaat: 10 EUR

Vijftien delen porselein 2e helft 20e eeuw; kopjes, vazen etc. Cond.: G

Schuifkandelaar
Resultaat: 5 EUR

19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G