Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G
Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.
Zilveren kettting L 38 cm., waaraan twee hangers in de vorm van een muzieknoot en een blokfluit.ca. 5 gr. Zilveren ketting met bolletjes L.80 cm., ca.8.60 gr.
2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U
Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G
Wil van Dijk '64, gouache op papier, abstracte compositie "vakantie" 55x43cm. Cond.: G
Johan Dijkstra, reproductie op papier, 8 kleuren offset druk van een negerjongen 20x20cm. Cond.: G
Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp en messing brander 1e helft 20e eeuw 54xø15cm. en 15xø25cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Heilig Hart beeld ca. 1900 op hangsokkel 49x12x16cm. Cond.: G
Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G
Messing kaarskandelaar 19e eeuw met lekrand in goede staat 24xø17cm. Cond.: G
Koperen cloisonne kom met emaille, pauwenvoorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5xø15cm. Cond.: G
Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G
Aparte plexiglazen design koffiemolen eind 20e eeuw in zeer goede staat 17x11x11cm. Cond.: G
Petroleumlamp, wit opalineglas ca. 1900 42xø10cm. Cond.: G
Klassieke lamp met bronzen voet en linnen kap, 2e helft 20e eeuw. 71xø25 cm., Cond.:G
Lot divers koperwerk 20e eeuw. Onder andere; koperbak met nehngsel, grote waterkan, schenkketels, kolenbak etc. Cond.: G
Oud messing muntenbakje ca. 1930 met roodkoperen decoratie in Art Deco vormgeving 2x15,5x10cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk. 1x Strijkijzer 19e eeuw 14x16x9cm, 1x pan 19e eeuw 5x16x32cm., 1x pepermolen (19 eeuw?) 25xø5cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse Hollandse beddepan met messing deksel 95x29x10cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuwse handgestoken lijst met leeuwekoppen. Hierin een tegeltableau naar de schilder Cornelis Springer van latere datum 53x89x8cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse schenkkan (gezwaluwstaart) in goede staat 36x33x22cm. Cond.: G
Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....
Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G
Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G
Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G
Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M
Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G
Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G
Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R
Tien facetgeslepen kristallen glazen met mooie stam ca. 1930 12-15cm. Cond.: G
Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...
Aparte 18e eeuwse Hollandse tegel met als voorstelling een gegezelde figuur aan de schandpaal 13x13cm. Cond.: G
Oude tegel 1945 (bevrijding) met tekst "Hallo Tommy have jou Tjoklat", haarscheurtje van 0,8cm bij hoek 15x15cm. Cond.: G
Zes porseleinen Petrus Regout Maastricht borden ca. 1900 met landschapsdecor. 3x Zomer en 3x Lente ø23cm. Cond.: G
Vier borden; 1x Wit Meissen bord Weiss 1942 ø24,5cm. 3x Glazen borden beschilderd met bloemmotief, onduidelijk gesigneerd ø23cm. Cond.: R
Grote antieke dekselschaal ,goudsteen, ca. 1900 met bronsglazuur. In zeer goede staat 17xø21cm. Cond.: G
13-Delig porseleinen gebakset, gemerkt Bavaria Royal tettau met goudrand en roze bloemmotief ø16cm. en ø27cm. Cond.: G
Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R
Frans porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met gouddecor, ongemerkt 23x13xø9cm. Cond.: G
Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U
Gerard Altmann (1877 - Rotterdam - 1940), gravure op papier, Hollandse rivier met boot en ophaalbrug 9x7cm. Cond.: G
Ingelijst prent met goudopdruk "Sanctus Joseph Nutritius Jesu Christi" 30x40cm. Cond.: G
Jacob Gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G
S. de Bruin '54, aquarel op papier, Jezus (sepia) 11x13cm. Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G
Oude geelkoperen schenkkan 20e eeuw. Bewerkt Perzisch model 27x30xø14cm. Cond.: G
Kleine messing microscoop in cassette ca. 1910, ongemerkt 6x17x6,5cm. Cond.: G
Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G
Oude Delfts porseleinen lampevoet op Chinees houten sokkel 20e eeuw 30xø11cm. Cond.: G
Oude tafellamp, wit keramieken voet met messing 2e helft 20e eeuw 40xø26cm. Cond.: G
Grote oude bloempot gemaakt van Art Deco tegels. Onderste tegels iets beschadigd 40x26x26cm. COnd.: G
Wanddecoratie van schip in lijst, Mats France 2 1911 54x39cm. COnd.: G
Sierschotel midden 20e eeuw van ijzer met brons patina. Bord is gedecoreerd met rozen. Bodem bevat onduidelijk merkteken ø25cm. Cond.: G
Engels inktstel met een vliegtuig ca. 1950. Eikenhouten plaat op 4 bolpootjes met plexiglazen inktpot en pennenhouder. Vliegtuig is van het model B-24. 1 Deel van het inktstel mist 30x10x23cm. Cond.: ...
Oude Art Deco tafellamp met marmeren voet, voorstelling van druiven etende hinde. Lampekap mist 12x20x8cm. Cond.: R
Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S
Geweven wandkleed Chinees 20e eeuw met afbeelding van de Chinese muur 66x100cm. Cond.: G
Indonesisch tropisch houten bewerkte tabaksdoos 1e helft 20e eeuw 2x5,5x9cm. Cond.: G
Fotoalbum 1e helft 20e eeuw met houten kaft. Gegutste voorstelling met edelweiss en man met pijp in de bergen 33x25cm. Cond.: G
Vijf delen messing. Siervaasjes (gemerkt Tiel Holland) met daarbij een messing lepelrek, messing kolenkit en een roodkoperen kruik, 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Eiken kruisbeeld ca. 1900 met porseleinen lichaam van Jezus. INRI mist 36x20cm. Cond.: G
Modelauto van Franklin Mint (C) 1986, 1:24, Rolls Royce "The SIlver Ghost" 1907. 1 Lamp mist, 1 lamp moet gelijmd worden. Cond.: Verder goed
Modelauto van Franklin Mint (C) 1989, 1:24, Chevrolet Convertible. Stukje "chroom" mist linksachter, model is verder in goede conditie.
Modelwagen van Franklin mint 1:32, model 1965 Seagrave brandweerwagen. Het gaat hierbij om het voorste deel, de aanhangwagen met ladder ontbreekt. Cond.: G
Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G
Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G
Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R
Zes-persoons koffieservies (20-delig) Rosenthal Studio-Line ontworpen door Tapio Wirkkala 1963-1982. Gemodelleerd door Richard Scharrer. 6 Kop & schotels, 6 borden, koffiepot (21,5cm.), melkkan en sui...
Japanse terracotta (bruinklei) siervaas 1e helft 20e eeuw met decor van bloesembomen en vogels 19xø8,5cm. Cond.: G
Oud Japans theeserviesje 20e eeuw met geel decor van bloemen en vogels. Bestaand uit; theekan, melkkan, suikerpot, 3 kop&schotels, 2 diepe bordjes en een asbak (beschadigd). Cond.: R
Vijf oude Delfts blauwe borden "De Porseleyne Fles" waarvan 3 herdenkingsborden 20e eeuw ø18-ø23cm. Cond.: G
Vier delen Duits porselein o.a; 1 Rosenthal schaaltje gedecoreerd met rozen, 1 schaaltje omgeving Dresden met opengewerkte rand met bloemdecor, 1 vaasje goud/wit met merk C7 en 1 schaaltje goud/wit He...
Diep aardewerken bord van Villeroy & Boch, Dresden, gemerkt 1918-1935 Modelnr 1358. Rood/groene florale motieven ø24cm. Cond.: G
Duitse antieke tabakspot van terracotta (genummerd). Vormgeving van een houten ton met buste van een man met baard en hoed op het deksel 2xø14cm. Cond.: G
Drie porseleinen Chinese kopjes 18e-19e eeuw, blauw decor met landschap en bloemen. 2 Kopjes met lichte schade ø5-ø7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstkom van de 18e eeuw of vroeger met donkerblauw bloemendecor en Chinese tekens op de bodem. Lichte randschade aan de voet 5,5xø12,2cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren 20e eeuw, beschadigd 13-18cm. Cond.: M
Vijftien delen porselein 2e helft 20e eeuw; kopjes, vazen etc. Cond.: G
19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G