Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Labradoriet collier 4-rij
Resultaat: 375 EUR

Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.

Jade collier + hanger
Resultaat: 375 EUR

Collier van jade bolsluiting GG 585/000 ( 21 jadebolletjes hebben GG tussenstukjes) waaraan een hanger GG 585/000 bezet met een jade druppel. L. 41-43 cm.

Schilderij, P. Bruyn
Resultaat: 375 EUR

P. Bruyn ca. 1900, olieverf op linnen, winters bosgezicht 93x114cm. Cond.: G

Zwaard, preusenadler
Resultaat: 375 EUR

Duitse officierssabel ca. 1900 met gegraveerd lemmet en opschrift "Reg. Koning Wilhelm A. Rhein", in zeer goede originele staat 96cm. Cond.: G

Staande klok
Resultaat: 375 EUR

Franse staande klok ca. 1820 met messing bewerkte wijzerplaat (Schwartzwald uurwerk). Klokkast van iepenhout met grote bronzen penscharnieren 225x39x24cm. Cond.: G

Dolk,
Resultaat: 360 EUR

Grote officiersdolk ca. 1900 met benen grip en kop van een arend op de grip. Mooi uitgewerkt met lederen schede. IN zeer goede originele staat

Kussenkast
Resultaat: 360 EUR

Hollandse eikenhouten kussenkast met ranken en geëboniseerde houten lijsten. Klein model in zeer goede staat ca. 1960 180x174x58cm. Cond.: G

Boeren jade armband
Resultaat: 350 EUR

Armband boeren jade., met vlinderslot. L. 19 cm.

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U

Zwaard in schede
Resultaat: 350 EUR

Prachtige sabel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland met ankerteken (marine). Opengewerkte bronzen handgreep met ivoor en origineel lederen schede. In zeer goede originele staat 88cm. Cond.: G

Wapen
Resultaat: 350 EUR

Vroege Perzische of Oosterse voorlader, vermoedelijk 17e - 18e eeuw. Speciaal ontstekingsmechanisme (lontontsteking met kruit). Apart loopuiteinde met mooie vormgeving in zeer goede originele staat 11...

Dolk, hakenkruis
Resultaat: 350 EUR

Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse klederdracht, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U

Bronzen pendulestel, kippepoten
Resultaat: 350 EUR

3-Delig messing pendulestel ca. 1890 met slang-, vogel- en takkendecor. 8-Daags uurwerk. Alles in zeer goede staat 36x19x17cm. en 30xø14cm. Cond.: G

Eikenhouten schrijfbureau
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten schrijfbureau Neo Renaissance, mooi uitgewerkt met koppen, getorste zuilen en origineel beslag. Ahorn panelen in de deuren 73x165x86cm. Cond.: G

Mahonie hoekkastje
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize Empire mahoniehouten fineer hoekkast ca. 1800 met lade en deur. Geheel staand op taps toelopende poten (fineerschade). In orignele ongerestaureerde staat 95x75x43cm. Co...

Eiken kast
Resultaat: 350 EUR

Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G

Boekenkast ca. 1930
Resultaat: 350 EUR

Groot Taekhouten woonkamerkast (boekenkast) ca. 1930 met schuifdeuren, 2 lades, glas-in-lood ramen en halve Corintische zuilen. Het meubel is in zeer goede originele staat 180x210x60cm. Cond.: G

Bronzen paardenhoofd
Resultaat: 350 EUR

Groot bronzen paardenhoofd 21e eeuw 45x29x16cm. Cond.: U

Majolica korhoen, Thuringen
Resultaat: 350 EUR

Majolica korhoen Duits Katzhalfe Thuringen, gesigneerd Möller modelnr. K3702. Geheel in naturalistische kleuren en houding gemaakt 40cm. Cond.: G

Hollands zilveren theepot
Resultaat: 340 EUR

Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U

Engelse staande klok
Resultaat: 340 EUR

Antieke Engelse staande klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk. gesigneerd John Baxter. Secondenaanduiding en datumaanduiding. Wijzerplaat is beschadigd en de verf laat los 214x47x27cm. Cond.: R...

Mahonie kastje met schuif
Resultaat: 340 EUR

Hollands Empire penantkast met opklapbaar buffet ca. 1830. Volle mahoniehouten zuilen, vergulde capitellen en staand op taps toelopende poten (leeuwepoten). Lichte fineerschade. Het meubel is in goede...

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 340 EUR

Zes Mechelse eiken stoelen met lederen bekleding op de zitting en rugleuning ca. 1880. Stoelen zijn mooi uitgewerkt en in goede staat 112x47x49cm. Cond.: G

Grote diepe schotel, 16e eeuw.
Resultaat: 335 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen schotel 16e-17e eeuw. Landschapsdecor met vogels en lelies in waterpartij (chip uit de rand) 6xø30cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 330 EUR

Eikenhouten Hollandse Louis Quinze commode 18e eeuw met geschulpt blad en origineel beslag. 3 Gaatjes in de lade 86x100x56cm. Cond.: G

2 Glazen vazen
Resultaat: 330 EUR

Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U

Zilveren geurdoos
Resultaat: 325 EUR

Hartvormige zilveren geurdoos met Oosterse ornamenten, voorzien van oude belastingstempel buitenlandse werken, 8x6 cm., ca.220 gr. Coind.:U

Bronzen empire kandelaar
Resultaat: 325 EUR

Originele bronzen Empire 4-lichts kaarskandelaar ca. 1810 in originele goede staat. Brons en vuurverguld brons 53x23x23cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 325 EUR

3-Delig wit marmeren pendulestel ca. 1870 met vuurvergulde ornamentuur en 2-lichts kaarskandelaars. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. In zeer goede staat, alleen de slinger mist 38x20x11cm. en ...

Fijn handgeknoopt tapijt
Resultaat: 325 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt (fijn), gereinigd, pastelkleuren met blauw 142x236cm. Cond.: G

2 Beelden, compositie metaal
Resultaat: 325 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1880, voorstellend Griekse god en godin gedragen op engelenhoofden, geheel staand op koperen sokkel 68-71cm. Genummerd aan de onderkant "23897" en "23961" Cond.: G

Zilveren moccakan
Resultaat: 320 EUR

Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U

Bronzen beeld, F. Nachtmann
Resultaat: 315 EUR

Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G

Chinese dekselvaas, Canton
Resultaat: 315 EUR

Grote Kantonese dekselvaas (keramiek) 19e eeuw, afgebeeld met krijgers en bloemen 49xø25cm. Cond.: G

Boek
Resultaat: 310 EUR

Convoluut met twee boeken; Postila, Das ist auslegung der Evangelieen durchs ganze Jahr. Auteur: Andrea Celichium, gedrukt te Wittenberg AD 1595. Met vele 16e eeuwse houtsneden geïllustreerd + 19 Pred...

Koppel pistolen
Resultaat: 310 EUR

Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G

Degen in schede, messing greep
Resultaat: 310 EUR

Prachtige degen ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Geheel bewerkte bronzen handgreep en origineel lederen schede. Gegraveerd lemmet, in zeer goede originele staat 99cm. Cond.: G

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...

Hollands zilv. visschep
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U

Laponia ketting
Resultaat: 300 EUR

Ketting Laponia, met stempel waarin de volgende gegevens staan: 925 M kroontje, U7 Sterling Finland Laponia Bjorn( Weckstrom ?)gemaakt van zilver met acryl. L. 70-78 cm.

Berry Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Cor Noltee
Resultaat: 300 EUR

Cor Noltee (signatuur op lijst), Bernardus Cornelis Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, zeilboten te water 45x55cm.

Dubbelloops, voorlader, hertekop
Resultaat: 300 EUR

Dubbelloopse voorlader met hagelschot 19e eeuw. Bewerkte kolf met hertekop. Twee bewerkte hanen en graveerwerk. In mooie originele staat L.: 111cm. Cond.: G

Mahonie kast met opstand
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten fineer vitrineopzet met kroon en schuine hoeken ca. 1870 in originele goede ongerestaureerde staat 220x103x46cm. Cond.: G

Eiken Kapstokmeubel
Resultaat: 300 EUR

Grote eikenhouten garderobe in Neo Gothische stijl ca. 1890 met twee deuren en etage 213x51x119cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder Art Deco theekastje ca. 1920 van eikenhout met veel koperwerk. Rondom glas met extra etage, staand op 4 wieltjes, gesigneerd Rockhausen 102x80x45cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 300 EUR

Breed notenhout fineer dressoir staand op gebogen voet met 4 deuren. Achter de middelste deuren 2 lades. In zeer goede staat 85x206x56cm. Cond.: G

Delftse tabakspot, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delfts keramieken tabakspot met opschrift "Tabac: Rappee", origineel koperen deksel 31xø20cm. Lichte glazuurschade onder Cond.: G

Zilveren theepot
Resultaat: 290 EUR

Zilveren theepot 835/000 met ebbenhouten handvat op gewelfde voet,bewerkt met handgravure, H 17 cm.,ø12 cm.,ca. 615 gr.,Con.:U

Div.sieraden
Resultaat: 280 EUR

Kavel diverse sieraden

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 280 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 20x25cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 280 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 20x25cm. Cond.: U

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 280 EUR

Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat

Glazen klok
Resultaat: 280 EUR

Kristallen Jaeger Le Coultre klok ca. 1930. Moet worden gerepareerd, niet functioneel. Chip af bij het opdraaimechaniek 14x15x9cm. Cond.: R

Hollandse ladencommode
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Hollandse iepenhouten 4-laden commode met origineel beslag in originele ongerestaureerde staat (Louis Quinze) 84x84x50cm. Cond.: G

Houten religieus figuur
Resultaat: 280 EUR

Notenhouten kerkelijk beeld 18e eeuw Duitsland, lichte wormbeval bij voet 38x14x5cm. COnd.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Hollands zilv. tafelbel
Resultaat: 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Klokkenstel
Resultaat: 275 EUR

3-Delige bronzen pendule ca. 1890 met twee 5-lichts kandelaars. Rijk bewerkt met 8-daags uurwerk. Uurwerk is gestempeld 53x29x13cm. en 43x26x26cm. Cond.: G

Blauw porseleinen stel
Resultaat: 275 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 275 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Klein model, compleet met bronzen beslag en sleutels in zeer goede staat 208x137x42cm. Cond.: G

Buffet kast
Resultaat: 275 EUR

Frans notenhouten buffet ca. 1890 in zeer goede staat met rijk gestoken panelen, zuilen en lijstwerk. Middelste paneel boven met voorstelling van een romatisch paar en kasteel. Origineel beslag, sleut...

Getorst bijzetstoeltje
Resultaat: 275 EUR

Koloniaal stoeltje (Oosters) ca. 1900, rijk bewerkt met lederen zitting (kopergenageld). Getorste onderling verbonden poten. Zeer zwaar hout (geen ebbenhout) in zeer goede staat 79x44x55cm.

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 275 EUR

Oude Perzische handgeknoopte loper in pastelkleuren in zeer goede staat 240x83cm. Cond.: G

Vergulde Quan Yin
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Imari dekselvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Japanse goudimari dekselvazen 19e eeuw met prachtige beschildering (fijn uitgewerkt) van bloemen en vogels. 47xø21cm. 1 Vaas is rondom gescheurd Cond.: R-G

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 270 EUR

Hollandse bakbarometer naar 18e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in Louis Seize stijl. Notenhout met intarsia (inlegwerk) 135x26x9cm. Cond.: G

Mes, John Coe
Resultaat: 260 EUR

Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 260 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (gesigneerd). Rococo vormgeving en in zeer goede staat 33x17x12cm.

Staartklok, maan + datum
Resultaat: 260 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met eikenhouten kast, maanstand en wekkerfunctie 125x35x23cm. Cond.: R

Franse zwart marmeren pendule
Resultaat: 260 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met precisieslinger. Gesigneerd Chassignole Beaujeu. Achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x37x14cm. Cond.: G

Marmeren moor
Resultaat: 260 EUR

Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens (Enschede 1876 - ), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 50x70cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G

Bronzen klok, porselein
Resultaat: 250 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquette. 8-Daags uurwerk (gestempeld) in zeer goede staat 51x32x14cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Friese staartklok met eiken kast 19e eeuw. Origineel handbeschilderde wijzerplaat met wintergezichten en bloemen. Uurwerk heeft wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G

Hollandse meidenkast
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten fineer biedermeier kast met lade ca. 1880 in zeer goede staat 171x113x40cm. Cond.:G

Frans eiken boekenkast
Resultaat: 250 EUR

Franse vitrine opzetkast, noten onderkast en eikenhouten opzet. De kast bevindt zich in goede ongerestaureerde staat met koperen scharnieren en beslag Eind 18e eeuw. 245x50x146cm. Cond.: G

Twentse dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Twents tuigkist met gestoken panelen, twee opbergruimten binnen, plat deksel en origineel sleutelbeslag (slot mist), Oudere restauratie 82x180x74cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vu...

Vrouw in gewaad
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R

Degen in schede, messing greep
Resultaat: 240 EUR

19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G

Voorlader, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G

Lenzkirch tafelklokje
Resultaat: 240 EUR

Lenzkirch notenhouten tafelklok met gegraveerde wijzerplaat ca. 1890 in goede staat, 29x21x18cm. Cond.: G

3-Delige marmeren pendule
Resultaat: 240 EUR

3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G

Groen onyx pendule
Resultaat: 240 EUR

Prachtige groene onyx pendule Frankrijk ca. 1890 met compositie figgur van een vrouw met kruik. In zeer goede staat 38x25x17cm. Cond.: G

Kast met zijstukken
Resultaat: 240 EUR

Duitse 3-deurs vitrinekast ca. 1890, mahoneifineer met zuilen en snijwerk. 2 Zijdeurtjes met snijwerk (licht beschadigd) 173x105x42cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 240 EUR

Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G

Fijn handgeknoopt tapijt
Resultaat: 240 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt tapijt (fijn) met diverse kleuren. Shagarkan 230x140cm. Cond.: G

Heriz, Perzisch tapijt
Resultaat: 240 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi van kleur 356x260cm. Cond.: G

Groot handgeknoopt tapijt
Resultaat: 235 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, camel Buchara 264x188cm. Cond.: G

Gesigneerd Schelfhout
Resultaat: 230 EUR

Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G

H.M. Savry
Resultaat: 230 EUR

Hendrik Martinus Frederik Georg Savry, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 30x35cm. Cond.: G