Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ton Schulten 1001
Ton Schulten

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Duitse Hamburger Schapp 4002
Duitse Hamburger Schapp

Resultaat:

3.400 EUR

Verkocht
Staande lamp 6409
Staande lamp

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Radslot geweer 2708
Radslot geweer

Resultaat:

2.205 EUR

Verkocht
Monumentale Franse pendule 3565
Monumentale Franse pendule

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Bronzen pikkende vogel 5107
Bronzen pikkende vogel

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Winchester 2720
Winchester

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Globe, 19e eeuw 2386
Globe, 19e eeuw

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Danziger barok kast 4000
Danziger barok kast

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
David Constant Artz, interieur 1031
David Constant Artz, interieur

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Hindeloopen kabinet 4001
Hindeloopen kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Schilderij, C. Fahringen 1329
Schilderij, C. Fahringen

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1400
Jan te Wierik

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Kromzwaard 2737
Kromzwaard

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4540
Perzisch tapijt

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 4034
Eiken kabinet

Resultaat:

1.175 EUR

Verkocht
Schilderij, MacKenzie 1004
Schilderij, MacKenzie

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A. Belle 1992 1293
A. Belle 1992

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A. Belle 1992 1295
A. Belle 1992

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A. Belle 1992 1297
A. Belle 1992

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Russische school, riddergevecht 1989 1304
Russische school, riddergevecht 1989

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Secretaire 1780-1790, Noord-Duits 4007
Secretaire 1780-1790, Noord-Duits

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Barok Commode 4010
Barok Commode

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
IJzeren kromwaard, 18e eeuw 2772
IJzeren kromwaard, 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR