Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Monumentale Franse pendule 3565
Monumentale Franse pendule

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Torenklok 3501
Torenklok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Kogelklok 3556
Kogelklok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen klok, paardenspan 3519
Bronzen klok, paardenspan

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Uurwerk, Louis Seize 3509
Uurwerk, Louis Seize

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Staand Engels horloge ca. 1820 3539
Staand Engels horloge ca. 1820

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hollandse staande klok 3622
Hollandse staande klok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Frans pendulestel ca. 1890 3649
Frans pendulestel ca. 1890

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Boulle klok 3510
Boulle klok

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3-Delig klokkenstel 3642
3-Delig klokkenstel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schaarklok 3552
Schaarklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3628
Schwarzwalder klok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse wit marmeren pendule 3634
Franse wit marmeren pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Jugendstil pendule 3647
Jugendstil pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Staande klok 3538
Staande klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3543
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen pendulestel, kippepoten 3572
Bronzen pendulestel, kippepoten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3591
Engelse staande klok

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3606
Klokkenstel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Glazen klok 3518
Glazen klok

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3526
Klokkenstel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Blauw porseleinen stel 3535
Blauw porseleinen stel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Klok 3512
Klok

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Staartklok, maan + datum 3609
Staartklok, maan + datum

Resultaat:

260 EUR